Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
Dubai Turu _ Ankara Hareketli
Dubai Turu _ Ankara Hareketli
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
3 Gece 4 Gün
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: Ankara - Dubai

Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde saat 22.00’da buluşma (25 Ekim gecesi) Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Freebird Havayolları özel seferi ile 00.10’de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 05.55’te varış ve alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılama. Sonrasında şehir turu için alandan hareket. Bu turumuz esnasında, Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşıları panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Sonrasında otelinize transfer ve odaların alınmasının ardından serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan olan “Dubai İkonları” ve ‘’Akşam yemekli Tekne (Dhow Cruise)’’ turuna katılabilirler. Bu turumuzda Dubai Creek tekne turu ve akşam yemeği sonrasında “Burj Khalifa” manzarası eşliğinde Fountain Ballet Show (su, ses ve ışık gösterileri) izleyecek ve ardından Madinat Jumeirah bölgesi gezilecek ve büyüleyici gece görüntüsüne sahip Burj Al Arab ve Palmiye adası panoramik olarak görülecektir. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde.


2. Gün: Dubai

Sabah kahvaltısının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan, “Akşam yemekli Çöl Safari ve Alışveriş ” turuna katılabilirler. Bu turumuzda önce özel otobüslerimizle Dubai Outlett alışveriş merkezine gidilecek olup, sonrasında 4X4 jiplerle çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, deve çiftliklerini ziyaret edebilir ve gün batımını izleyebilirsiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, sınırsız alkolsüz içecekler ve dansöz show ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Tur sonrası jiplerimiz sizleri Dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Dubai Mall alışveriş merkezine bırakıyorlar. Alışveriş turu sonrası özel otobüslerimiz ile otelinize transfer ve geceleme otelinizde.


3. Gün: Dubai

Sabah kahvaltısının ardından deniz & kum & güneşin tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan ‘’Öğle yemekli Fujairah & Hint Okyanusu ’’ turuna katılabilirler . Bu turumuzda yedi emirlikten biri olan Lokal hayatın daha yoğun yaşandığı Fujairah daki 350 senelik kale ve heritage village panoramik olarak  görülecek olup  tur sonrası özel plajda  hint okyanusunun tüm deniz hayatını, mercan kayalıklarının yarattığı olağanüstü  güzelliklerinın tadını çıkarma imkanı. Tur sonrası Dubai’ye transfer. Akşam üzeri arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan, dünyanın tek yedi yıldızlı Burj Al Arab otelinde ‘’Burj Al Arab Sunset Coctail’’  turuna katılabilirler. Tur sonrası akşam serbest zaman  ve geceleme otelinizde.


4. Gün: Dubai - Ankara

Sabah kahvaltısının ardından deniz & kum & güneşin tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan “Öğle yemekli Abu Dhabi & Al Ain” turuna katılabilirler. Turumuzda; Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecek olup, 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olunacaktır. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi görülecek yerler arasındadır. Turun ardından Marina bölgesinde serbest zaman. Daha sonra yerel halkın en fazla yaşadığı Al Ain emirliğine geçiyoruz. Al Ain, Birleşik Arap Emirlikleri devletinin kurucusu Sheikh Zayed’in doğum yeri, ve Birleşik Arap Emirliklerinin en serin/en yüksek bölgesi olmakla öne çıkmaktadır. Oman ülke sınırında olup, Çöl hayatını ve dağların yeşilliğini aynı anda barındıran bu emirlikte Sheikh Zayed’in yaptırmış olduğu ilk devlet sarayını, develerin alım-satımı ve bakımın yapıldığı deve pazarını, Al Ain Ulusal Hayvanat Bahçesini panoramik olarak görüp, Birleşik Arap Emirliklerinin 1340 m. ile en yüksek bölgesi olan Jebel Hafeet dağında fotoğraf molası verecegiz. Tur bitimi havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve check in işlemlerinin ardından Freebird Havayolları Özel Seferi ile 21.00’de Ankara’ya hareket. Yerel saat ile 23.50’da Ankara’ya varış ve turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Freebird Havayolları Özel Seferi ile Ankara (ESB) - Dubai – Ankara (ESB) parkurunda ekonomi sınıf uçak bileti,
Havalimanı vergileri
Alanda karşılama ve Alan/otel/alan transferleri,
Seçilecek kategori bazında otelinizde 3 gece oda & kahvaltı konaklama
Panoramik Dubai şehir turu,
Türkçe rehberlik hizmetleri.
Seyahat sağlık sigortası

Zorunlu vize ücreti ve servis bedeli
Not : Yeşil pasaport sahibi misafirlerimiz için vize uygulaması yoktur.
Yurt dışı çıkış harcı bedeli, ( 15 TL )
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
Rehber ve şoför bahşişleri.


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

Esenboğa Havalimanı

Extra Turlar

Dubai İkonları ve Akşam yemekli Tekne (Dhow Cruise) Turu

Yetişkin Ücreti : 70.-€

Akşam yemekli Çöl Safari ve Alışveriş Turu

Yetişkin Ücreti : 80.-€

Öğle yemekli Fujairah & Hint Okyanusu Turu

Yetişkin Ücreti : 60.-€

Burj Al Arab Sunset Coctail

Yetişkin Ücreti : 75.-€

Öğle yemekli Abu Dhabi & Al Ain Turu

Yetişkin Ücreti : 70.-€

"Ekstra turların içerikleri tur programında mevcuttur."

VİZE BİLGİ

Dubai vizesi için gereken evraklar ;
- 6 ay geçerliliği bulunan pasaport
- Arkası beyaz fonlu 2 adet "vesikalık" foroğraf
Not : 25 yaş ve altı bayanlar Dubai Kanunlarına göre ancak
eşleri yada aileleriyle birlikte gidebilirler .

 

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod