Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
ELEGANT AVRUPA FRANSA İSVİÇRE İTALYA
ELEGANT AVRUPA FRANSA İSVİÇRE İTALYA
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
7 Gece




Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – CENEVRE – LYON

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde THY kontuarında saat 05.00’de hazır bulunulması. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1917 sefer sayılı uçağı ile saat 08.05’da Cenevre’ye hareket. Yerel saat ile 10.35’te Cenevre’ye varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Cenevre şehir turu. Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral,Rousseau Adası,Birleşmiş Milletler Binası ve eski şehir görülecektir. Tur bitimine istinaden Lyon’a hareket ediyoruz. Lyon panoramik şehir turunda görülecek yerler arasında; Fourviere Katedrali, Eski Lyon, Saint Jean Katedrali, Terreaux Meydanı, Opera Binası, Rhone ve Saone nehirleri bulunmaktadır. Tur sonrası otele yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.


2. Gün: LYON – AIX-EN-PROVENCE

Sabah kahvaltının ardından; Aix-en-Provence bölgesine hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Avignon turuna katılabilirler (50 Euro). UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan, üzüm bağları ve güzel şaraplarıyla tanınan  Rhone nehri kıyısındaki Avignon kenti bir dönem Papalık merkezi olduğu için ortaçağdan kalma surları,Papalık Sarayı ve ünlü St.Benezet köprüsüyle ilginç bir tarihi doku oluşturuyor.Kentte adı geçen yerler gezilerek turu tamamlıyor, öğledensonra suları ve çeşmeleri ve mis gibi kokan lavanta tarlaları ile ünlü Aix en Provence kentine geçiyoruz. Güney Fransa’nın saklı cenneti olan şirin kent aynı zamanda şık butikleri ve şirin sokak kahveleriyle de bizleri cezbediyor. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.


3. Gün: AIX-EN-PROVENCE – CENOVA

Sabah kahvaltı sonrası Cenova’ya hareket.Cenova’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Cannes & Nice & Monaco & Monte Carlo turuna katılabilirler (75 Euro). Turumuzun ilk durağı Fransız Rivierası diye bilinen ünlü sahilde dünya jet sosyetesinin gözde beldesi Cannes. Daha sonra Nice 'e hareket ve şehir turu.Turumuz ünlü sahil şeridi Promenade des Anglais ile başlıyor ve eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Antika Pazarı ile sona eriyor. Öğleden sonra Monaco ve ardından yapılacak Monte Carlo turu için hareket ediyoruz. Cote d’Azur bölgesinin en güzel koy ve burunları, en güzel yamaçları gezilerek prensliğe varıyor, saray ve çevresini gezdikten sonra akşam lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo’ya geçiyoruz.Tur sonrası Cenova’ya transfer ve geceleme otelimizde.


4. Gün: CENOVA

Sabah kahvaltının ardından; panoramik şehir turu. Şehir turunda Cenova Antik liman bölgesi, Ferrari Meydanı, San Lorenzo Katedrali, Dükler Sarayı,Carlo Felice Opera Binası, Antik Fener Kulesi’ni görüyoruz. Turumuzun ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Portofino ve Pisa turuna katılabilirler (90 Euro). Şarkılara ilham kaynağı olan ve güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakan Portofino kasabası sizleri de büyüleyecek. 12. Asırda Batı Akdeniz'deki ticaret üstünlüğünü elinde bulunduran eski deniz cumhuriyeti Pisa, katedrali, vaftizhanesi ve ünlü eğik kulesi ile turistlerin odak noktası olmaya devam ediyor. Abidelerin yer aldığı Miracoli Meydanını gezerek otele dönüyoruz . Geceleme otelimizde.


5. Gün: CENOVA – COMO

Sabah kahvaltının ardından Como'ya hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Milano turuna katılabilirler (50 Euro).Turumuz esnasında Duomo Katedrali, Vittorio Emmanuel Pasajı ve La Scala Meydanı görülecek yerler arasındadır.  Milano şehir turunun ardından Como’ya hareket ve panoramik şehir turu. Como ; dünya jet sosyetesinin odak yeri olup, ünlü Hollywood yıldızlarının yazlık evlerine ev sahipliği yapıyor. Como şehir turumuz esnasında yeşilin ve mavinin en güzel birlikteliğini oluşturan muhteşem manzaraları görüyor olacağız.Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.Geceleme otelimizde.


6. Gün: COMO – ZÜRİH

Sabah kahvaltının ardından Zurich'e hareket. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Lugano Gölü ve Lihtenştayn Ülkesi turuna katılabilirler (75 Euro). Lugano Gölü turumuzda Dünya jet sosyetesinin yazlık evlerinin bulunduğu, İsviçre'nin en güneyinde yer alan Lugano ve Lugano Gölü görülecek yerler arasındadır. İsviçre ile Avusturya arasındaki Lihtenştayn'ın yarısını Ren Vadisi diğer yarısını da Alp Dağları kapsamaktadır. Lihtenştayn, size yeşilin her tonunu sunacak, doğal güzelliklere doyacagınız bir ülke.  Tur sonrası Zürih’e hareket ediyoruz. Zürih’e varış ve panoramik şehir turu. Bu turumuzda Zürih Gölü,  Grossmunster Katedrali, Saat Kulesi ,eski lonca evleri,eski gar ile ünlü alışveriş merkezi Bahnhofstrsasse Caddesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.


7. Gün: ZÜRİH

Sabah   kahvaltının ardından    serbest zaman.Arzu  eden   misafirlerimiz Fransa’nın Alsace bölgesine ekstra olarak düzenlenecek Strasbourg & Colmar turuna katılabilirler (90 Euro).Fransız ve Alman ortak kültür ve mimari özelliklerini taşıyan, Ren şarap yolu üzerindeki Strasbourg kentinde Küçük Fransa, Katedral Meydanı, Notre Dame Katedrali, Kammerz evi, Colmar kentinde Eski Gümrük Binası, Pfister evi, Küçük Venedik görülecek yerler arasında bulunuyor.Ren nehri ve kanallarının çevrelediği eşsiz ortamda hem damak zevkinizi tatmin edece hem hediyelik tutkunuzu giderecek yüzlerce olanak bulacaksınız.Tur sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman.Geceleme otelimizde.


8. Gün: ZÜRİH – İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Avrupa'nın 3. Büyük gölü olarak bilinen Ren Nehri'nin de bağlandığı Almanya, İsviçre ve Avusturya'nın kesiştiği  ve bu ülkelere ait adaların olduğu Kostanz Gölü & Alp Köyleri turuna katılabilirler (50 Euro).Rehberinizin bildireceği saatte Zürih havaalanına  transfer. Türk Havayolları’nın TK 1910 seferi ile saat 19.55’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


9. Gün:

OTEL İSİMLERİ

3* Oteller

4* Oteller

Lyon

Lyon

3*Comfort Suites Lyon Est Eurexpo Saint Priest

4* Mercure Lyon Part Dieu vb.

3* Westlodge Dardilly Lyon Nord vb.

Aix-En-Provence

Aix-En-Provence

3*Comfort Hotel Marseille Nord Aix vb.

4* Pullman Marseille Provence vb.

3* ibis Brignoles Provence Verte vb.

4* Hôtel Le Couvent Royal vb.

Cenova

Cenova

3* Hotel Bellevue Genova vb.

3* Alexander Hotel Genova vb.

4* Columbus Sea Hotel vb.

4* Della Rotonda vb.

Como

Como

3* BB Hotels Monza

4* Just Hotel Lomazzo vb.

3* Hotel Marinoni Lomazzo vb.

4* Concorde Hotel Varese vb.

Zürih

Zürih

3* Sorell Arte

4* Park Inn By Radisson vb.

3* Holiday Inn Express Zurich vb.

4* Swiss Star, Wetzikon vb.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları ile İstanbul(IST) – Cenevre(GVA) / Zürih(ZRH) – İstanbul(IST) parkurunda uçak bileti,

Havalimanı vergileri,

3* & 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar, 

Alan/otel/alan transferleri,

Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri, 

Cenevre, Annecy, Lyon, Avignon, Aix-en-Provence , Cenova, Cannes, Como, Lugano, Milano ve Zürih panoramik turları,

Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri,

Otel vergileri,  

Turist Şehir vergileri.

Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro), 

Zorunlu sigorta ücreti (10 Euro),

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

Yurt dışı çıkış harcı bedeli, 

Müze ve ören yerleri girişleri,  

İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro).


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Atatürk Havalimanı

Extra Turlar

Avantajlı ekstra geziler A : 250 Euro yerine %50 indirim ile 125 EURO !!!

Avignon (50 Euro) + Cannes & Nice & Monaco & Monte Carlo (75 Euro ) +

Milano (50 euro) + Lugano Gölü ve Lichtenstein (75 Euro) = 250 Euro 125 Euro

 

 

Avantajlı ekstra geziler B : 505 Euro yerine 325 EURO !!!

Avignon (50 Euro) + Cannes & Nice & Monaco & Monte Carlo (75 Euro ) +

Milano (50 euro) + Lugano Gölü ve Lichtenstein (75 Euro) +

Pisa ve Portofino (90 Euro) + Colmar (90 Euro ) +

Lugano Gölü ve Lichtenstein (75 Euro) = 505 Euro  325 Euro

 

(Tur esnasında lokal acente rehberine ödenir.0-2 yaş ücretsiz / 2-12 yaş %50 indirimli)

VİZE BİLGİ

Schengen Vizesi gerekmektedir.

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod