Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
KÜBA TURU NİSAN HAZİRAN ARASI
KÜBA TURU NİSAN HAZİRAN ARASI
Konaklama
3 Gece Oda Kahvaltı 3 Gece Herşey Dahil
Geceleme
6 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – PARİS - HAVANA

İstanbul Atatürk Dış Hatlar gidiş terminalinde check-in işlemlerimizi gerçekleştirmek üzere 02:00’de buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Air France – Joon Havayollarının AF1391 sefer sayılı uçuşu ile sabah saat 04:15’de Paris’e hareket ediyoruz. 07:00’de Paris’e varışımıza istinaden alacağımız aktarma ile AF 820 sefer sayılı uçuş ile 13:20’de Havana’ya hareket ediyoruz. 17:15’de Havana’ya varıyoruz. Varışımıza istinaden otelimize yerleşmek üzere hareket ediyoruz. Otelimizde check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve yerleşiyoruz. Geceleme Havana’daki otelimizde.


2. Gün: HAVANA

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında öğle yemekli şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuz sırasında göreceğimiz yerler arasında; UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Havana Eski Kenti, Devrim Meydan, Malecon Bulvarı, Colomb Mezarlığı, Miramar ve Morro Kalesi bulunmaktadır. Öğle yemeğimizi lokal bir restaurant da alıp turumuz sonrasında Havana Club Rom Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Şeker kamışının roma dönüştüğü yolculuğa tanık olacağız. Havana Club Rom Müzesi ziyaretimiz ardından otelimize dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Havana Cafe Buenavista Social Clup  Show Turu’muza katılabilirler. Gecelememiz Havana’daki otelimizde.

Ekstra Tur: Havana Cafe Buenavista Social Clup Show (95 Euro / Kişi Başı) – Akşam Yemekli


3. Gün: HAVANA

Otelimizde alacağımız keyifli kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Küba’nın neşeli, renkli sokaklarını tek başına gezebilir, dileyen misafirlerimiz ise rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek öğle yemekli Vinales Vadisi ve Pinar del Rio Turu’muza katılabilirler. Dünyaca ünlü Küba purolarının tütünlerinin yetiştirildiği Vinales Vadisi’ne hareket ediyoruz. Yaklaşık olarak 3 saat sürecek olan yolculuğumuzun ardından Vinales şehir merkezini, yerel puro çiftliklerini ve tütün tarlalarını ziyaret edeceğiz. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Keyifle alacağımız öğle yemeğimiz sonrasında Pinar del Rio’ya hareket ediyoruz. Burada Küba purolarının resmi olarak üretildiği fabrikalarda puro yapımını yakından gözlemleyecek, kültürünü tanıyacağız. Gezeceğimiz bu fabrikalardan orijinal Küba purolarını satın alabilirsiniz. Keyifle geçireceğimiz turumuzun sonunda otelimize dönüyoruz. Konaklamamız Havana’daki otelimizde.

Ekstra Tur: Vinales Vadisi + Pinar del Rio Turu – Öğle Yemekli (95 Euro / Kişi Başı)


4. Gün: HAVANA - CİENFUEGOS - TRİNİDAD

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Trinidad’a doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Montemar Park, Timsah Çiftliği, Indian Town’u ziyaret edeceğiz. Sonrasında yolumuza devam ederken Cienfuegos’da öğle yemekli panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Cienfuegos’da göreceğimiz yerler arasında; UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Cienfuegos Tarihi merkezi, Zırhlı Tren  Parkı, Che Müze Mozelesi, Prado Promenade gibi önemli yerler bulunmaktadır. Öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Akşam yemeği ve gecelememiz Trinidad’daki otelimizde.


5. Gün: TRİNİDAD – SANTA CLARA - VARADERO

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından check-out işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Trinidad şehir turumuz için hareket ediyoruz.Trinidad; Küba’da kolonyal mimarinin en iyi korunduğu kenttir. Gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda; Romantizm Müzesi ve Cantero Sarayı panoramik olarak göreceğimiz yerler arasındadır.Turumuzun ardından Varadero’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde Küba Devrimi sırasında en çetin savaşlara maruz kalmış olan Santa Clara’yı gezeceğiz. Gezimiz sırasında Che Guevara’nın Anıt Mezerı’nı ziyaret edeceğiz.Turumuzun ardından Varadero’daki otelimize varıyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve gecelememiz Varadero’daki otelimizde.


6. Gün: VARADERO

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası tüm gün serbest zaman, otelin herşey dahil hizmetinden faydalanabilir, deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz Seafari Cayo Blanco Turu’na katılabilirler. Varadero’daki en popüler aktivite olan bu katamaran turunda Varadero’nun turkuaz denizinde tatlı bir yolculuğa çıkacak, tüm gün keyif ile eğlenecek ve dinleneceğiz. Gecelememiz Varadero’daki otelimizde.

Ekstra Tur: Sefari Cayo Blanco Turu (110 Euro / Kişi Başı)


7. Gün: VARADERO - HAVANA - AMSTERDAM

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve havaalanına doğru hareket ediyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerimiz ardından KL 724 sefer sayılı uçuşumuz ile 16:40’da Amsterdam’a hareket ediyoruz.


8. Gün: AMSTERDAM - İSTANBUL

08:05’de  Amsterdam’a varıyoruz. Varışımızın ardından alacağımız aktarma ile 11:40’da Istanbul’a hareket ediyoruz. 16:00’da İstanbul’a varışımız ile turumuzun sonu. Bir sonraki yolculuğumuzda görüşmek dileği ile.


9. Gün:

 

ŞEHİRLER

 

 

OTELLER

Havana

5* Nacional Hotel vb. - Oda Kahvaltı

Trinidad

4* Trinidad del Mar Hotel vb. - Her şey dahil

Varadero

5* Melia Marina Hotel vb. - Her şey dahil


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Air France - KLM & Joon Havayolları tarifeli seferi ile gidiş dönüş uçak bileti,
Havalimanı vergileri,
Belirtilen ve benzeri otellerde Havana’da 3 gece, Trinidad’da 1 gece ve Varadero’da 2 gece olmak üzere
toplamda 6 gece konaklama,
Havana’da oda-kahvaltı konaklama,
Trinidad ve Varadero’da her şey dahil konaklama,
Alan-otel-alan transferleri,
Programda belirtilen tüm şehirlerarası transferler,
Havana panoramik şehir turu- öğle yemekli 1 kokteyl dahil,
Trinidad panoramik şehir turu,
Cienfuegos panoramik şehir turu-öğle yemekli 1 kokteyl dahil,
Santa Clara panoramik şehir turu-öğle yemekli 1 kokteyl dahil,
Programda belirtilen giriş ücretleri,
Türkçe rehberlik hizmeti.

Küba vize ücreti (55 Euro),
Küba çıkış vergisi (25 Cuc) - Küba’dan çıkışta yolcularımız tarafından ödenmektedir.
Yurtdışı çıkış harcı (15 TL),
Zorunlu Seyahat sigortası (15 Euro),
Ekstra turlar,
Programda belirtilmeyen hizmetler,
Kişisel harcamalar.


FİYATLAR

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Atatürk Havalimanı

Extra Turlar

HAVANA, CİENFUEGOS, TRİNİDAD, SANTA CLARA TURLARI DAHİL!!!!

ŞEHİR TURLARI SIRASINDA 3 ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL!!!!

TRİNİDAD VE VARADERO’DA HERŞEY DAHİL KONAKLAMA!!!!

VİZE BİLGİ

Umuma mahsus pasaport hamilleri vizeye tabidir.Diplomatik,Hizmet&Hususi Pasaport hamilleri ise, anılan ülkeye yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır.Küba vizesi pasaporta yapıştırılmaz, ayrı bir belge olarak verilir.Ülkeye giriş&çıkışlar bu belge üzerine damgalandığından pasaportunuzda görünmez.Bu nedenle ABD'ye yapacağınız seyahatlerde sorun yaşamazsınız.Küba’da, giriş yaparken gümrük memurunu uyarmanız halinde pasaportunuza herhangi bir damga veya ibare vurulmaz.

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod