Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
Benzer Turlar
   
   
 
Norveç Fiyortları
Norveç Fiyortları
0.00
Konaklama
Tam Pansiyon
Geceleme
7 Gece 8 Gün
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İstanbul - Kopenhag

Sabah Türk Hava Yolları kontuarı önünde buluşma 08:25 `de Kopenhag `a uçuyoruz. 10:45 Kopanhag `a varışımızın ardından özel araçlarla gemimize gidiyoruz. Bagaj işlemleri ve kabinlere yerleşme ardından 18:00`de  Kiel`e hareket ediyoruz. geceleme gemimizde.


2. Gün: Kiel (Almanya)

Sabah alacagımız kahvaltının ardından 08:00`de  Kiel`e varıyoruz. Şehri keşfetmek ve yerel halkla tanısmak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra turlara katılabilirler. 16:00`da buradan ayrılıyoruz.


3. Gün: Denizde Seyir Halinde

Gemimiz seyir halinde . Gemi içerisinde aktivitelere katılabilir ve tatilinizin tadını çıkartabilirsiniz. Geceleme gemimizde.


4. Gün: Hellesylt (Norveç)

Sabah alacagımız kahvaltının ardından  09:00`da  Hellsylt` e varıyoruz. şehri keşfetmek için serbest zaman dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyecekleri ekstra turlara katılabilirler. 18:00`de Bergen ` e hareket ediyoruz. Geceleme gemimizde.


5. Gün: Bergen ( Norveç)

Sabah 08:00` de Bergen`e varışımızın akabinde şehri keşfetmek ve yerel halkla tanısmak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyecekleri ekstra turlara katılabilrler. 18:00` de buradan ayrılıyoruz. Geceleme gemimizde.


6. Gün: Stavanger (Norveç)

Sabah 08:00` de Stavanger` e varıyoruz. şehri keşfetmek ve yeni yerler görmek için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin düzenleyecekleri ekstra turlara katılabilirler. 17:00` de Oslo`ya hareket ediyoruz. Geceleme gemimizde.


7. Gün: Oslo (Norveç)

Sabah gemide alacagımız kahvaltının ardından 10:00`da Oslo`ya varıyoruz. Şehri keşfetmek ve yerel halkla tanısmak için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra turlara katılabilirler. 17:00` de buradan Kopenhag`a hareket ediyoruz. Geceleme gemimizde.


8. Gün: Kopenhag - İstanbul

Sabah 09:00` da Kopenhag ` a varışımızı takiben check - out işlemleri ve özel araçlarla uçak saatine yakın transferler. 18: 05`de Kopenhag - İstanbul seferimizi yapan Türk Hava Yollarının tarifeli seferleri ile uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul-Kopenhag - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçuşlar,
Kopenhag havaalanı/ liman/ havaalanı gidiş-dönüş Transfer hizmetleri
Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 7 gece 8 gün konaklama,
Türkçe rehberlik hizmeti,
Seyahat sigortası (70yaşa kadar)
Dönüşte yarım gün Kopenhag şehir turu, Gemideki sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramlar,Gemideki eğlence, animasyon ve şovlar,Kaptanın Hoşgeldin Partisi ve Gala Yemeği,Fitness
Havalimanı ve Liman vergileri (295 €)
Seyahat sağlık sigortası

Sağlık hizmetleri ,
Kara Turları,
Güzellik merkezi ve SPA alanı,
Gemideki tüm içecekler,
Kişisel harcamalar (Internet ve telefon kullanımı,kuru temizleme, mağazalarda satılan ürünler vb)
Vize Bedeli ( 125 Euro )
Yurtdışı çıkış harcı (15 tl) seyahatten önce bankaya yatırılması gerekmektedir.
Günlük 7 Euro servis ücreti gemide ödenecektir.
14 yaş altındaki çocuklar için servis ücreti yoktur. 14-17 yaş arasındaki çocuklar için servis ücreti günlük 3.50 €’dur.


FİYATLAR


Vade Farksız 3 Taksit
Taksitli Fiyatlar

Taksitli Fiyatlar

Taksitli Fiyatlar

Vade Farksız 8 Taksit
Taksitli Fiyatlar

Taksitli Fiyatlar

Taksitli Fiyatlar

Vade Farksız 3 Taksit
Taksitli Fiyatlar

Taksitli Fiyatlar

KALKIŞ TARİHLERİ

KALKIŞ NOKTALARI

Atatürk Havalimanı

Extra Turlar

VİZE BİLGİ

Shengen vizesine başvurusu yapılmalıdır  .Vize başvuru detayları ve evrak listeleri için lütfen Vize Sayfamızı ziyaret ediniz

Norveç

 

    

                 Norveç

 

Başkent : Oslo
Dil: Norveçce
Para: Yen
Saat Farkı: -1
İklim : kuzeyi soğuk iklim, güney bölümü ılıman
Telefon
Ülke kodu: +47
Konsolosluk:+47 2212 8761-62-63

Norveç; dağların, buzulların ve fiyortların (Norveç kıyılarında buzulların oluşturdukları dik yamaçlı, derin ve eski buzul koyaklarının aşağı kesimlerinin deniz altında kalmasıyla oluşan körfezler) ülkesidir.Yeme içme

Oslo mutfağı, çok çeşitli yerel lezzetler ve insanın iştahını kabartan dünya mutfaklarından örneklerle çıkar karşımıza. Kentin oldukça büyük ve ekilebilir toprakları taze ve kaliteli ürünlerin biçilmesine olanak tanır. Kentin en önemli malzemelerinden olan etin yanı sıra vahşi doğanın varlığı ve su alanlarının bol olması balık ve av etinin kent mutfağının baş köşesinde yerini almasını sağlamıştır.

Alışveriş
Kentteki alışveriş dünyası hemen hemen her şeyi bünyesinde barındırır. Büyük alışveriş merkezleri, mağazalar, alışveriş caddeleri, özel butikler, küçük dükkanlar, pazarlar, büyüleyici antikacılar, uluslararası markalar ve yerel el sanatlarının satıldığı alışveriş yerleri tüm meraklıları memnun edecek donanıma sahip bir kentin varlığına işaret eder..Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod