Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
KUALA LUMPUR BALİ SİNGAPUR JAKARTA 2019 KURBAN BAYRAMI
KUALA LUMPUR BALİ SİNGAPUR JAKARTA 2019 KURBAN BAYRAMI
17492440.00 USD
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
7 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – KUALA LUMPUR // 10 Ağustos 2019 Cumartesi

Alan Buluşması : 09 Ağustos 2019 Perşembe Saat 22:30

09 Ağustos 2019 Perşembe saat 22:30 İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup,check in işlemlerinin yapılmasının ardından saat 01.15’de Türk Havayolları’na ait TK60 sefer sayılı uçak ile Kuala Lumpur’a hareket ediyoruz. 10 saat 35 dakika sürecek yolculuğumuzun ardından yerel saat ile 16.55’te Kuala Lumpur Uluslararası Havalimanı’na varıyoruz. Alanda bizleri bekleyen özel aracımız ile Otelimize geçiyoruz. Check in sonrası serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz için extra düzenleyeceğimiz Yemekli ve Malay dans Showlu Kuala Lumpur Gece turuna katılabilirler. Bu turumuzda Kuala Lumpur Gece Marketi, Çin mahallesi, gezilecek yerler arasındadır.

Kuala Lumpur Akşam yemekli Gece Turu : 60 USD   


2. Gün: KUALA LUMPUR // 11 Ağustos 2019 Pazar

Kahvaltının ardından otelimizden hareket ile Kuala Lumpur Şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turumuz da panoramik olarak Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Ulusal Müze, Parlamento, Ulusal Anıt, Ulusal Camii, Demiryolu İstasyonu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Batu Mağraları & Ateş böceği turuna katılabilirler  

Batu Mağraları & Ateş böceği turu: 75 USD


3. Gün: KUALA LUMPUR - SİNGAPUR // 12 Ağustos 2019 Pazartesi

Kahvaltının ardından  otelimizden check out ile birlikte Singapur ‘a özel aracımız ile transferimiz, yaklaşık 4 saat  20 dakika sürecek yolculuğumuz sonrası Singapur’a varıyoruz. Varışımızın ardından özel aracımız ile Singapur şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Panaromik şehir turumuzda Singapur Nehri ile Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları, Singapurun simgesi olan Merlion Heykeli göreceğimiz yerler arasında, ardından Singapur’un ünlü Çin Mahallesi’nde alışveriş için vaktiniz olacaktır. Şehir gezisinin ardından otelimize check in ve sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenleyeceğimiz  Singapur - Gardens By Parkı ve Singapur Akşam turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde. 

Singapur - Gardens By Parkı ve Singapur Akşam Turu : 75 USD


4. Gün: SİNGAPUR // 13 Ağustos 2019 Salı

Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sentosa adası turuna katılabilirler. Sentosa Singapur'luların haftasonlarını değerlendirdikleri Singapur'un en büyük adası. Öncelikle teleferikle adaya güzel manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur'un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini gezeceğiz. Daha sonra Butterfly Park & Insect Kingdom'ı gezeceğiz, sonra adanın sahilinde yapılan muhteşem ışık ve lazer gösterisini izleyeceğiz. Sentosa park gezimiz sonrası kişisel aktiviteleriniz ve alışveriş için serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

Sentosa adası turu : 75 USD


5. Gün: SİNGAPUR – BALİ // 14 Ağustos 2019 Çarşamba

Kahvaltının ardından otelimizden check out ile birlikte Denpasar Bali uçuşumuz için özel aracımız ile Havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Check in ve bagaj işlemlerimiz sonrası Denpasar’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat  50 dakika sürecek yolculuğumuz sonrası Denpasar’a varıyoruz. Varışımızın ardından özel aracımız ile şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Panaromik şehir turumuzun ardından otelimize Check in ve odalarımıza yerleşme ve geceleme otelimizde.


6. Gün: BALİ // 15 Ağustos 2019 Perşembe

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra tam günlük Bali Adası gezisine katılabilirler. Bu turumuzda adanın en güzel tapınaklarını gezeceğiz,en güzel manzaralarında fotoğraflar çekeceğiz, pirinç teraslarında dolaşacağız, muhteşem dağ ve göl manzarasına karşı öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Tropikal meyveleri tadabilecek bölgeye has Luwak kahvesi içebilecek, adaya ait souvenirler alabilecek ve gün batımında Tanah Lot tapınağını görebileceğiz. Gezeceğimiz yerler arasında Tegalalang pirinç terasları (dileyenler burada sonsuzluk salıncağına binebilir) Tirta Empul (Kutsal su) tapınağı, Goah Goah Gajah ( Fil Mağrası)tapınağı, Batur dağı, Tanah lot tapınağı,(gun batımında) var. Sonrasında geceleme için otelimize geri dönüyoruz.

Bali Adası Turu öğle yemekli : 100 USD 


7. Gün: SİNGAPUR - JAKARTA // 16 Ağustos 2019 Cuma

Kahvaltının ardından adada serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak sabahleyin yarım gün Ubud Turuna katılabilirler. Ubud turu sırasında adanın en güzel bölgesini gezeceğiz. Julia Roberts’ın oynadığı “Eat, pray and love” filminin adada çekilen birçok sahnesi Ubud’da geçmiştir. Ubud’a 1 saatlik bir yolculuk sonrası varacağız ve hemen Saraswati tapınağını gezeceğiz. Tapınağın içinde bulunan starbucks’ta oturup lotus çiçeklerini seyredeceğiz. Akabinde adanın en güzel çarşısında alışveriş için serbest zamanımız olacak. Yerel sanatçıların oturduğu yer olan Ubud’da çok güzel hediyelik eşyalara rastlamak mümkün. Daha sonra maymun tapınağının da içinde bulunduğu parka gireceğiz ve çevremizdeki maymunları seyrederek kısa bir yürüyüş yapacağız. Akabinde otele geri dönüş. Öğleden sonra otelden ayrılacağız ve alana gideceğiz.  Otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlayarak Jakarta uçuşumuz için özel aracımız ile birlikte havalimanına geçiyoruz. Check in ve bagaj işlemleri sonrası Jakarta’ya hareket edeceğiz. Yaklaşık 1 saat 45 dakika sürecek yolculuğumu sonrası Jakarta’ya varıyoruz. Otele transfer ve geceleme otelimizde.

Ubud Turu : 50 USD


8. Gün: JAKARTA – İSTANBUL // 17 Ağustos 2019 Cumartesi

Jakarta’da sabahleyin panoramik olarak şehri dolaşacağız ve ulusal anıtı, istiklal camiini ve Jakarta katedralini gezeceğiz. Öğlen saatlerine doğru turumuz otelde bitecek. Dileyen misafirlerimizle birlikte ö.sonra Eski şehir turunu yapacağız.Önce öğle yemeğimizi ekstra olarak alacağımız Menteng bölgesine gideceğiz. Buradaki yerel mimariyle yapılmış lüks evleri göreceğiz. Çok özel bir Tarihi binada alacağımız yemek sonrası Kota Tua bölgesine geçeceğiz (Yemek seçimi ve ödemesini herkes kendi yapıyor).Kolonyal binalar içinde yer alan Kukla müzesini ve tarih müzesini gezeceğiz. Ara sokaklarda dolaşıp son souvenir alışverişlerini yapacağız. Akabinde turumuzu bitirip havaalanına doğru yola çıkacağız. Havalimanına transferimizin ardından İstanbul uçuşumuz için Check in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyoruz.Saat 21:30’da TK 057 sefer sayılı uçuşumuz ile İstanbul’a hareket ediyoruz.Geceleme uçakta. 

City Heritage Tour : 25 USD


9. Gün: İSTANBUL // 18 Ağustos 2019 Pazar

Yerel saat ile 05:00’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


10. Gün:

OTELLER

Kuala Lumpur : Novotel KLCC 4* vb. & Sunway Putra 4* vb.

Singapur : Grand Pasific 4* vb. & Orchid Hotel 4* vb.

Bali : Aston Kuta Hotel, H. Inn Express Hotel 4* vb.

Jakarta : Mercure Sabang 4* vb. & BW Premier Hotel 4* vb. & Akmani 4* vb.

 

Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul-Kuala Lumpur gidiş / Jakarta-İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,
Havalimanı vergileri,
Kuala Lumpur'da 4* otelde 2 gece, Bali’de 4* otelde 2 gece,Singapur'da 4* otelde 2 gece, Jakarta’da 4* otelde 1 gece oda + kahvaltı ve konaklama,
Kuala Lumpur, Denpasar, Singapur ve Jakarta şehir turları,
Programda belirtilen Uluslararası ara uçuşlar,
Havalimanı – Otel – Havalimanı arası transferler,
Türkçe Rehberlik Hizmeti.

Yurtdışı çıkış fonu (15 TL),
Endonezya Kapıda Vize Ücreti (55 USD),
Programda belirtilen Ekstra turlar, 
Tüm öğle ve akşam yemekleri,
Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro), 
Kişisel harcamalar,
Ek bagaj ücretleri.


FİYATLAR

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
10.08.2019 4* Oteller17492440.00 USD2389.00 USD -0 - 2 Yaş 430.00 USD
2 - 11 Yaş 1699.00 USD
-

KALKIŞ TARİHLERİ

10 Ağustos

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Havalimanı

Extra Turlar

X Large Paket (Opsiyonel)

Singapur-Sentosa adası

 $   75,00

Singapur-Gardens By Parkı & Singapur Akşam Turu

 $   75,00

Kuala Lumpur - Batu Caves Gezisi

 $   75,00

Bali - Bali Adası Turu-Öğle yemekli

 $ 100,00

Jakarta - City Heritage Tour

 $   25,00

 

 

Toplam

 $ 350,00

 

350 $ Yerine320 $

         

Large Paket (Opsiyonel)

Singapur-Sentosa adası

 $   75,00

Kuala Lumpur - Batu Caves Gezisi

 $   75,00

Bali - Bali Adası Turu-Öğle yemekli

 $ 100,00

 

 

Toplam

 $ 250,00

250 $ Yerine 230 $

           
 

                                                                                                                                                                 

TURUN ARTILARI

Malezya’nın kütür ve finans başkentin olması yanı sıra Güneydoğu Asya’nın en gelişmiş başkentidir.Sultan Abdul Samad Binası,Jamek Mescidi,Batu cave veMalay el sanatlarını görme fırsatımız olacak.

Günedoğu Asya’nın bir başka önemlibaşkenti Jakarta, Hollanda’lılardan kalma koloniyel binaları ile kota tua, Ulusal Anıt’ı. Jakarta’ya gidildiğinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olan ve egzotik ürünlerin satıldığı Surabaya Sokak Pazarıı ve MoNas’ın yakınlarında bulunan Başkan Sarayı’nı ve eski liman Sunda Kelapa’yı göreceğiz.

Endonezya Minyatür Parkı. Batı Sumatra’daki Rumah Gadang, Java’daki Rumah Joglo gibi geleneksel Endonezya mimarisinin bir çok eserinin minyatürünün sergilendiği park, aynı zamanda Endonezya Çağdaş Sanatlar Müzesi ve El Sanatları Müzesi gibi müzeleri de içinde barındırmakta olan Puncak Bagor gezilecek yerler arasındadır.

Güney Asya’nın önemli ve Popüler başkenti Singapur’da Singapur Nehri ile Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları, Singapurun simgesi olan Merlion Heykeli göreceğimiz yerler arasında.

Marina Bay Sands, Sentosa adası, ada üzerinde Singapur'un tarihinin anlatıldığı mumya müzesi ve Butterfly Park & Insect Kingdom görebileceğimiz yerler arasında.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Sağlık

Kuala Lumpur, Sinapur ve Endonezya’ya girişlerde herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Yenilecek yemeklerde sağlığınızı olumsuz etkileyecek bir sorun olacağınız sanmıyoruz. Musluk suyu içmemenizi öneririz.

Vize Bilgileri

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri Endonezya’da kapı vizesine tabidir. Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri ise, anılan ülkeye yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır.

Uçuş Süreleri

İstanbul-Kuala Lumpur : 10 saat 35 dakika, Jakarta-İstanbul : 12 saat

Para Birimi

Singapur’un para birimi SGD Singapur Doları, Malezya’nın para birimi MYR Ringgit, Endonezya’nın ise IDR Endonezya Rupiahı dır. Seyahatiniz esnasında yanınıza EURO ve Dolar cinsinden ufak birimlerini almanızı öneririz.

Saat Dilimi

Gideceğimiz Lokasyon olan Güneydoğu Asya ile Türkiye arasında kış tarifesinde 5 Yaz tarifesinde 4 Saatlik  saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken Kuala Lumpur’da  17:00 dır

Telefon Kullanımı

Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise Turkcell ve Avea hatlar Küba’da kullanılmaktadır.Ancak konuşma ücreti oldukça pahalı (1 dakika = 8 TL).

Kıyafet&Gerekli Eşyalar

Kolayca giyilip – çıkarılabilecek tişört, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.

Yemek Kültürü

Güney Doğu Asya’da tavuk, deniz mahsulleri oldukça yaygındır. Yemeklerde yöreye özgü baharatlar kullanılır ancak tur boyunca aldığımız yemeklerin damak lezzetinize uygun olduğunu hissedeceksiniz.

Elektrik

Bahsedilen ülkelerin hepsinde elektrik 230 volt olsa da kalınacak otellerde 220 volt elektrik kullanılmaktadır. Prizler A tipi ikili ve B tipi üçlü prizlerdir. Adaptör getirmeniz gerekecektir.

Alışveriş

Bahsedilen ülkelerden hediyelik eşyalar dışında gidilen ülkeye özgü el saatları ürünleri ve doğal yiyecek ve içecek türü şeyler bulamanız mümkündür. Ayrıca Elektronik eşya vb. gibi şeyler de temin edebilirsiniz. Ancak Elektronik eşyaların ülkemize getirilmesi ile ilgili kısıtlama mevcuttur. ?. Bunun üzerindeki sayılara gümrükte el koyuluyor.

VİZE BİLGİ

 

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri ile Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri vizeden muaftır.Sadece Endonezya'ya girişte 55 USD'lik bir kapı vizesi vardır.

 

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod