Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

 • DUBAİ TURU ROTASI 2023-2024 VE YILBAŞI VE 2024 RAMAZAN BAYRAMI BNRT
 • DUBAİ TURU ROTASI 2023-2024 VE YILBAŞI VE 2024 RAMAZAN BAYRAMI BNRT
 • DUBAİ TURU ROTASI 2023-2024 VE YILBAŞI VE 2024 RAMAZAN BAYRAMI BNRT
 • DUBAİ TURU ROTASI 2023-2024 VE YILBAŞI VE 2024 RAMAZAN BAYRAMI BNRT
 • DUBAİ TURU ROTASI 2023-2024 VE YILBAŞI VE 2024 RAMAZAN BAYRAMI BNRT
 • DUBAİ TURU ROTASI 2023-2024 VE YILBAŞI VE 2024 RAMAZAN BAYRAMI BNRT
 • DUBAİ TURU ROTASI 2023-2024 VE YILBAŞI VE 2024 RAMAZAN BAYRAMI BNRT
 • DUBAİ TURU ROTASI 2023-2024 VE YILBAŞI VE 2024 RAMAZAN BAYRAMI BNRT
 • DUBAİ TURU ROTASI 2023-2024 VE YILBAŞI VE 2024 RAMAZAN BAYRAMI BNRT
 • DUBAİ TURU ROTASI 2023-2024 VE YILBAŞI VE 2024 RAMAZAN BAYRAMI BNRT
 • DUBAİ TURU ROTASI 2023-2024 VE YILBAŞI VE 2024 RAMAZAN BAYRAMI BNRT
 • DUBAİ TURU ROTASI 2023-2024 VE YILBAŞI VE 2024 RAMAZAN BAYRAMI BNRT
 • DUBAİ TURU ROTASI 2023-2024 VE YILBAŞI VE 2024 RAMAZAN BAYRAMI BNRT
DUBAİ TURU ROTASI 2023-2024 VE YILBAŞI VE 2024 RAMAZAN BAYRAMI BNRT

DUBAİ TURU ROTASI 2023-2024 VE YILBAŞI VE 2024 RAMAZAN BAYRAMI BNRT Hakkında Genel Bilgiler

Emirates Havayolları

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL – DUBAİ

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde Emirates kontuarı önünde saat 20:20’de Check In işlemlerimizi yaptırıyoruz. Havaalanında çıkış işlemlerini bitirdikten sonra Emirates tarifeli uçuşu EK 118 ile saat 23:20’de Dubai’ye hareket.

2. Gün: DUBAİ

Yerel saat 04:50’de varışımızda pasaport işlemleri ve bagaj alımı sonrası tur rehberimiz ile buluşma, şehir turumuz öncesinde opsiyonel olarak kahvaltı molası veriyoruz Kahvaltımızın ardından çölün ortasındaki vaha Dubai Şehir turumuza başlıyoruz. Bu turumuzda, ilk olarak Dubai Emiri Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum’un kışlık sarayı Zabeel Palace görülecek ve burada serbestçe gezen tavus kuşları ile fotoğraf çekme imkanına sahip olacağız. Buradaki fotoğraf molamızın ardından Dubai’nin en işlek ve görkemli caddesi Sheikh Zayed yolundan ilerleyerek Emirates Kulelerini, gökdelenleri ve alışveriş merkezlerini panoramik olarak göreceğiz. Bir sonraki fotoğraf molamız Jumeirah Sahilinde yer alan dünyaca ünlü Burj Al Arab oteli olacaktır. Turumuza yaklaşık 7 KM’lik bir yürüyüş yoluna sahip restoranlar ve cafeler ile çevrili Dubai Marina ile devam ediyoruz. Burada verilecek kısa bir serbest zamanın ardından, son durağımız 2018 yılında denize dolgu yapılarak yaratılmış, Blue Waters adasına olacaktır. Burada dünyanın en büyük dönme dolabı olan Ain Dubai’yi yakından görme fırsatımız ve çok güzel fotoğraflar çekme imkânımız olacak. Dubai şehir turumuzun sonrasında konaklama yapacağımız otellere doğru hareket ediyoruz. (Otellerde odalara giriş saati 15:00 – 15:30 arasında olmaktadır). Odalara yerleşme ve sonrasında dinlenmemiz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından opsiyonel olarak organize edilecek Souk Madinat Jumeirah – Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu ve Dubai Mall Gezisi’ne katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Souk Madinat Jumeirah – Akşam Yemekli Dhow Cruise Tekne Turu – Kişi Başı: 90 USD

Turumuza ilk olarak 1950’ler Arabistan Çarsısı gibi tasarlanmış dünyaca meşhur Dubai’nin sembolü Burj Al Arab otelini en güzel noktadan görebileceğimiz, içinde dükkanlar, restoranlar, gece kulüpleri 5 yıldızlı oteller, kanallar, gondollara benzeyen teknelerin olduğu Dubai’nin Venediği diye adlandırılan Medinat Jumeirah kompleksinin çarşısı Souk Madinat Jumeirah’dan başlıyoruz. Ardından akşam yemeğini alacağımız Marinadaki Dhow teknesine geçiyoruz. Teknemiz marina içinde seyir ederken açık büfe olarak aksam yemeğimizi alıp, muhteşem Dubai Marina ve Dubai Eye manzarasını izliyoruz. Tekne turumuz bitiminde otellerimize transfer ve geceleme otelimizde.

3. Gün: DUBAİ

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenen Miracle Garden & Monorail ile Palmiye Adası Gezisine katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer.  Öğleden sonra ise dileyen misafirlerimize Dubai’nin olmazsa olmazlarından Akşam Yemekli Dubai Çöl Safari Gezisine katılma imkânı sunuyoruz. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme otelimizde yapılacaktır.

Miracle Garden & Monorail ile Palmiye Adası Gezisi- Kişi Başı:  (55 USD)

Miracle Garden & Dubai Frame turumuzda, 45 milyondan fazla çiçek kullanılarak dizayn edilen Masal şehir Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en büyük çiçek bahçesinde tamamen çiçeklerden yapılmış devasa uçak Airbus A380 ve birbirinden çeşitli objeler nefesinizi kesecek. Yine aynı tur içerisinde, 150 metre yükseklik, 95 metre genişlik ile dünyanın en büyük çerçevesinden Dubai’nin hem geçmiş hem de geleceğine bakıp çok etkilenecek ve bol bol fotoğraf çekme imkanına sahip olacaksınız. Çerçeve zirvesine çıkışınız esnasında Dubai’nin nereden nereye geldiğini görsel şovlarla izleyecek, camdan oluşan tabanda yürürken adrenalini doruklarında hissedeceksiniz.

Akşam Yemekli Dubai Çöl Safari Gezisi - Kişi Başı: (90 USD)

Turumuzda ise 4x4 araçlar ile, çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, gün batımını izleyebilirsiniz. Kızıl kumlarda yapılan eğlenceli ve heyecan dolu gezinin ardından çölün ortasında yer alan Bedevi kampına varıyoruz. Burada yapılan birbirinden güzel şov ve dansöz gösterisi eşliğinde akşam yemeğini alıyoruz. Ayrıca deveye binme, sınırsız meşrubat, çay ve kahve siz değerli misafirlerimize ikramımızdır. Yemek ve gösterilerin ardından turumuz sonra erecektir. Bizi otellerimizden alan 4x4 özel araçlarımızla tekrar otelimize dönüş.

Hatırlatmalar: Spor ve rahat kıyafetler, hırka alınması, Turdan önce ağır yemek yenmemesi ve fazla miktarda su içilmemesi. Mide, Bel, Boyun şikayetleri olanlar ile hamile misafirlerimizin durumlarını rehberlerine bildirmeleri.

4. Gün: DUBAİ

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Öğle Yemekli Abu Dhabi Gezisine katılabilirler. Gezinin ardından otelimize transfer oluyoruz. Öğleden sonra ise dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Global Village- Panayır Gezisine katılabilirler.

Öğle Yemekli Abu Dhabi Gezisi– Kişi Başı : ( 90 USD)

Dubai’den hareket ile, dünyanın en büyük insan yapımı limanı olan Jebel Ali’den geçiyoruz. İlk durağımız, dünyanın en büyükleri arasında yer alan ve 41.000 Kişiye aynı anda ibadet etme imkânı sunan Sheik Zayed Büyük Camii olacaktır. Muhteşem mimarisi ve zengin işlemeleri ile unutamayacağınız fotoğraflar alabileceğiniz zenginliktedir. Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliğini gezerken yakın geçmişte, küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacaksınız. Geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra – modern bir Arap şehri olan kentte, Al Bateen bölgesi, kordon caddesi görülecektir. Emirates Palace’da verilecek fotoğraf molasının ardından şehrin geçmişinin otantik bir kopyası olan Miras Köyünü gezerken Arapların geçmişteki yaşamlarını, geleneklerini, çamurdan yapılmış evleri, görme imkânı bulacaksınız. Öğle yemeği turunuz esnasında açık büfe olarak alınacaktır. Yemek sonrasında turumuza devam ediyoruz. Saadiyat Adası üzerinde bulunan Louvre Müzesi’nde verilecek fotoğraf molasının ardından, eğlence merkezi olarak kabul edilen ve Formula 1 Abu Dhabi yarışlarına ev sahipliği yapan Yas Adası’na hareket ediyoruz. Yine ayni yerde bulunan dünyanın ilk Ferrari temalı eğlence parkında verilecek molada fotoğraf çektirebilir, hediyelik eşya mağazasında alışveriş yapabilirsiniz. Turumuzun ardından Dubai’ye hareket.

Hatırlatmalar: Erkeklerin Şort Gitmemesi( Cami Ziyareti Boyunca), Kadınların askılı ve mini etek /şort giymemesi ve cami ziyaretleri için hırka ve başörtüsü bulundurması. Bu turumuz minimum 10 misafir katılımı sonucu gerçekleşecektir.

Globa Village- Panayır Gezisi- Kişi Başı: (45 USD)

Turumuzda, Dünyanın Çeşitli Ülkelerinin Pavilyonlarından oluşan, Dubai’nin en eğlenceli mekanlarından biri olarak kabul edilen Global Village. Her yıl Kasım ayı ilk haftası ile Nisan ayı arasında açılan, sezonluk bir eğlence parkıdır. İçerisindeki Ülke Pavilyonlarında, o ülkelere ait yiyecek, içeceklerden tutun da yöresel hediyelik eşyaları satın alabileceğiniz ve yine ülkelere ait şovları izleyebileceğiniz bu park size Dubai’nin bir Arap şehri olmasının yanında çok uluslu bir kent olduğunu gösterecektir. Turumuzun ardından otelimize hareket ve geceleme otelimizde.

5. Gün: DUBAİ - İSTANBUL

Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltı sonrası odaların boşaltılması veöğlen saatlerine kadar serbest zaman.Gezinin son günü otelde alacağımız kahvaltı sonrası opsiyonel olarak sunulacak olan Öğle Yemekli Burj Khalifa Gezisine katılabilirler.Tur sonrası otele dönüş (Otelde odaları havaalanına transfer saatine kadar kullanabiliriz).

Öğle Yemekli Burj Khalifa Gezisi – Kişi Başı ( 100 USD)

Turumuzda; Dünyanın en yüksek binası olan” BURJ KHALİFA”nın 124.katına çıkarak Dubai’nin eşsiz manzarasını ((BURJ AL ARAB –PALMİYE ADASI – DÜNYA ADASI) 452 metreden izleyebileceğiniz turumuzdan sonra alınacak olan öğlen yemeği dahildir (Yemek yerel bir restoranda ve acık büfe olarak alınacaktır).

Hatırlatmalar: Normal Bilet Müsaitliğinin olamamsı durumunda dilediğiniz saat ve gün için VIP bilet bulunmaktadır. (120 Euro/165 USD) Bilet Alındıktan sonra iptal edilememektedir.

Dahil Olan Hizmetler: Öğlen yemeği, Transferler, Burj Khalifa giriş bileti.

Tur liderinizin belirleyeceği saatte havalimanına doğru yolculuk başlıyor. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Emirates Havayollarının EK 117 sayılı sefer sayılı uçağı ile 17:45’te uçuşumuz başlıyor.Yerel saat ile 21:55’te İstanbul Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Emirates Havayolları ile İstanbul (IST) - Dubai (DXB) - İstanbul (IST) ekonomik sınıf gidiş dönüş uçak bileti,
Havalimanı vergileri,
Seçilen otelde 3 gece oda - kahvaltı konaklama,
Alan - Otel - Alan transferleri,
Panoramik Dubai şehir turu,
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti,
Seyahat sağlık sigortası güvence paketi.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Dubai Vize Ücreti,
Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
Öğle ve akşam yemekleri,
Yemeklerde alınan içecekler,
1. gün serbest olarak alınacak olan sabah kahvaltısı,
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
Tur programında belirtilmeyen tüm geziler,
Müze ve ören yerleri girişleri,
Şoför tipleri 5-10 USD / Kişi Başı (isteğe bağlı),
Şehir Konaklama Vergisi (BAE 31 Mart 2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere gecelik şehir konaklama vergisi uygulaması başlatmıştır.Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafirler tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir. 2 ve 3 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 10 AED(Yaklaşık 3 USD) – 4 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 15 AED (Yaklaşık 4 USD) – 5 Yıldızlı Oteller İçin Gecelik 20 AED (Yaklaşık 5 USD).

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  20, 28 Aralık • 10, 17, 22, 23, 24, 29, 30, 31 Ocak • 07, 14, 21, 28 Şubat • 06 Mart • 09, 10 Nisan

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. Çocuk
  20.12.20233* Citymax Al Barsha Vb.Son 4 Kişi762,00 $900,00 $762,00 $--
   4* Double Tree By Hilton Al Barsha Vb.Son 4 Kişi862,00 $1.000,00 $862,00 $--
  28.12.20233* Citymax Al Barsha Vb.Son 4 Kişi1.012,00 $1.375,00 $1.012,00 $--
   4* Double Tree By Hilton Al Barsha Vb.Son 4 Kişi1.112,00 $1.505,00 $1.112,00 $--
  10.01.20243* Citymax Al Barsha Vb.Son 4 Kişi862,00 $1.000,00 $862,00 $--
   4* Double Tree By Hilton Al Barsha Vb.Son 4 Kişi942,00 $1.110,00 $942,00 $--
  17.01.20243* Citymax Al Barsha Vb.Son 4 Kişi762,00 $900,00 $762,00 $--
   4* Double Tree By Hilton Al Barsha Vb.Son 4 Kişi862,00 $1.000,00 $862,00 $--
  22.01.20243* Citymax Al Barsha Vb.Son 4 Kişi862,00 $1.000,00 $862,00 $--
   4* Double Tree By Hilton Al Barsha Vb.Son 4 Kişi972,00 $1.140,00 $972,00 $--
  23.01.20243* Citymax Al Barsha Vb.Son 4 Kişi862,00 $1.000,00 $862,00 $--
   4* Double Tree By Hilton Al Barsha Vb.Son 4 Kişi972,00 $1.140,00 $972,00 $--
  24.01.20243* Citymax Al Barsha Vb.Son 4 Kişi862,00 $1.000,00 $862,00 $--
   4* Double Tree By Hilton Al Barsha Vb.Son 4 Kişi972,00 $1.140,00 $972,00 $--
  29.01.20243* Citymax Al Barsha Vb.Son 4 Kişi1.012,00 $1.232,00 $1.012,00 $--
   4* Double Tree By Hilton Al Barsha Vb.Son 4 Kişi1.082,00 $1.332,00 $1.082,00 $--
  30.01.20243* Citymax Al Barsha Vb.Son 4 Kişi1.012,00 $1.232,00 $1.012,00 $--
   4* Double Tree By Hilton Al Barsha Vb.Son 4 Kişi1.082,00 $1.332,00 $1.082,00 $--
  31.01.20243* Citymax Al Barsha Vb.Son 4 Kişi942,00 $1.135,00 $942,00 $--
   4* Double Tree By Hilton Al Barsha Vb.Son 4 Kişi1.042,00 $1.265,00 $1.042,00 $--
  07.02.20243* Citymax Al Barsha Vb.Son 4 Kişi762,00 $900,00 $762,00 $--
   4* Double Tree By Hilton Al Barsha Vb.Son 4 Kişi862,00 $1.000,00 $862,00 $--
  14.02.20243* Citymax Al Barsha Vb.Son 4 Kişi762,00 $900,00 $762,00 $--
   4* Double Tree By Hilton Al Barsha Vb.Son 4 Kişi862,00 $1.000,00 $862,00 $--
  21.02.20243* Citymax Al Barsha Vb.Son 4 Kişi982,00 $1.202,00 $982,00 $--
   4* Double Tree By Hilton Al Barsha Vb.Son 4 Kişi1.052,00 $1.302,00 $1.052,00 $--
  28.02.20243* Citymax Al Barsha Vb.Son 4 Kişi862,00 $1.000,00 $862,00 $--
   4* Double Tree By Hilton Al Barsha Vb.Son 4 Kişi942,00 $1.110,00 $942,00 $--
  06.03.20243* Citymax Al Barsha Vb.Son 4 Kişi862,00 $1.000,00 $862,00 $--
   4* Double Tree By Hilton Al Barsha Vb.Son 4 Kişi862,00 $1.000,00 $862,00 $--
  09.04.20244* Double Tree By Hilton Al Barsha Vb.Son 4 Kişi942,00 $1.110,00 $942,00 $--
   3* Citymax Al Barsha Vb.Son 4 Kişi1.042,00 $1.307,00 $1.042,00 $--
  10.04.20244* Double Tree By Hilton Al Barsha Vb.Son 4 Kişi962,00 $1.197,00 $962,00 $--
   3* Citymax Al Barsha Vb.Son 4 Kişi1.042,00 $1.307,00 $1.042,00 $--

  Ek Bilgiler

  DUBAİ TURU ROTASI 2023-2024 VE YILBAŞI VE 2024 RAMAZAN BAYRAMI BNRT

  Dubai Mall ve Metro’ya Yürüme Mesafesinde, Jumeirah Beach’e yakın Şehir Merkezi Oteller

   

  UÇUŞ BİLGİLERİ:

  Havalimanı buluşma saati, uçuştan 3 saat önce olup, detaylar tur hareketinden 2 gün öncesinde ayrıca iletilecektir.

  Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.

  *işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.

   

  SIKÇA SORULAN SORULAR & ÖNEMLİ BİLGİLER:

  KATILIM ŞARTI : Bu gezimizde katılım şartı aranmamaktadır. Opsiyonel turlar için ayrıca bkz.

  VİZE :

  Umumi Pasaport : Vize gerekli

  Yeşil Pasaport : Vize gerekli değil

  Hizmet Pasaportu : Vize gerekli değil

  Seyahat bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli ve 10 yıldan eski olmayan pasaportunuzun olması gerekmektedir.

  Vize gereken destinasyonlarda, vize başvurusu için acentenizin tarafınıza ileteceği “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile vize başvurusunun yapılması gerekmektedir.

  Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribata uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

  18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

  SAĞLIK : Bölgenin iyi restoranlarında ve otellerde alınacak yemeklerde, sağlığınızı tehdit edecek bir sorun ile karşılaşılacağını düşünmüyoruz. Buna karşın grupla birlikte olmadığınız anlarda yeme içme konusunda dikkatli olmanızı, kesinlikle kapalı şişe suyu tüketmenizi, buz, süt ve süt ürünlerinden kaçınmanızı, iyi pişirildiğine emin olduğunuz et ve balık ürünleri tüketmenizi, meyve konusunda muz, ananas gibi kabuğu soyulabilen meyveler yemenizi öneriyoruz. Ülke girişlerinde ve yurda dönüşlerde güncel aşı/pcr kurallarına uyulmalıdır.

  UÇUŞ SÜRELERİ : İstanbul – Dubai : 4 saat 25 dakika

  OPSİNEL TURLAR & ETKİNLİKLER : Opsiyonel turlar ve Etkinlikler, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 15 kişi katılım şartı ile düzenlenmekte olup, katılım zorunluluğu bulunmamaktadır. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya opsiyonel tur / etkinlik fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca Opsiyonel turların / etkinliklerin günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin veya mekânın açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

  KONAKLAMA : Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir.

  3 kişilik odalar, otellerin uygunluğuna göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye sunulan yatak, standart yataklardan küçük olabilir. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için katılımcı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

  Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan ve fiyatlandırma bölümünde belirtilen yaş grubuna uyan tek (1) çocuk için geçerlidir.

  Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

  PARA BİRİMİ : Dubai’de kullanılan para birimi Dirhem (AED)’dir.Yanınızda Amerikan Doları (USD) bulundurmanızda fayda vardır.

  SAAT DİLİMİ : Dubai, Türkiye’den 1 saat ileridedir.Örneğin, Türkiye’de saat 18:30 iken Dubai’de 19:30’dur.

  TELEFON KULLANIMI : Cep telefonu hattınız uluslararası aramalara (roaming) açık ise kullanılmaktadır.

  KIYAFET VE GEREKLİ EŞYALAR : Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz. Bunun dışında; şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz. Kış döneminde ise, rahat hareket edebileceğiniz ve sizi sıcak tutacak giysiler öneririz.

  YEMEK KÜLTÜRÜ : Şehrin kendine özgü bir yemek kültürü olmadığı için Japon, Çin, Meksika, İtalya, Türk, Arap gibi mutfakların meşhur yemeklerinin örneklerine Dubai'de rastlayabilirsiniz. Bununla birlikte şehirde Arap ve Orta Doğu mutfaklarının özgün yemeklerinin farklı şekillerini tüketebilirsiniz.

  ELEKTRİK : Elektrik prizleri Türkiye ile aynıdır.

  ALIŞVERİŞ : Şehir merkezlerinde bulunan alışveriş merkezleri ve hediyelik eşya satan küçük tezgahlardan alışveriş imkânı bulunmaktadır.

  ÖNEMLİ NOTLAR : Geçerli pasaportun olması ve/veya vize alınmış (vize gerekli destinasyon/pasaport için) olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmemektedir. Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Neo Tur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

  Neo Tur, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Neo Tur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

  Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Neo Tur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  T.C. Vatandaşlarına vize uygulanmaktadır.

  Yorumlar

  Yorum Yaz

  DUBAİ TURU ROTASI 2023-2024 VE YILBAŞI VE 2024 RAMAZAN BAYRAMI BNRT HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  E-POSTA LİSTESİ
  E-posta listemize katılın Fırsatlardan ilk siz haberdar olun!