Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

 • ADALAR CENNETİ FİLİPİNLER OCAK-ŞUBAT-NİSAN 2024 SKY
 • ADALAR CENNETİ FİLİPİNLER OCAK-ŞUBAT-NİSAN 2024 SKY
 • ADALAR CENNETİ FİLİPİNLER OCAK-ŞUBAT-NİSAN 2024 SKY
 • ADALAR CENNETİ FİLİPİNLER OCAK-ŞUBAT-NİSAN 2024 SKY
 • ADALAR CENNETİ FİLİPİNLER OCAK-ŞUBAT-NİSAN 2024 SKY
 • ADALAR CENNETİ FİLİPİNLER OCAK-ŞUBAT-NİSAN 2024 SKY
 • ADALAR CENNETİ FİLİPİNLER OCAK-ŞUBAT-NİSAN 2024 SKY
 • ADALAR CENNETİ FİLİPİNLER OCAK-ŞUBAT-NİSAN 2024 SKY
 • ADALAR CENNETİ FİLİPİNLER OCAK-ŞUBAT-NİSAN 2024 SKY
ADALAR CENNETİ FİLİPİNLER OCAK-ŞUBAT-NİSAN 2024 SKY

ADALAR CENNETİ FİLİPİNLER OCAK-ŞUBAT-NİSAN 2024 SKY Hakkında Genel Bilgiler

Qatar Airways

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL - DOHA

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Qatar Airways kontuarı önünde saat 17.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Qatar Airways’in QR246 sefer sayılı uçuşu ile saat 20.15’te Doha’ya uçuş.

2. Gün: DOHA - CEBU

Yerel saat ile 00.15’te Doha’ya inişin ardından uçak değiştirerek QR936 sefer sayılı uçuş ile saat 03.45’te Cebu’ya uçuş. Yerel saat ile 17.55’te Cebu’ya iniş. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından aracımız ile otelimize transfer. Varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve gecelememiz Cebu’daki otelimizde.

3. Gün: CEBU

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Cebu Turumuz için hareket. Turumuzda 16. yüzyılda Filipinlere gelen ilk Avrupalı dünyaca ünlü denizci kaşif Ferdinand Macellan adına burada yapılan Macellan Haç’ı, yine 16 yy. eseri Minore del Santo Nino Bazilikası, San Pedro Kalesi, Cebu Metropol Katedrali ve Cebu’nun Mirası Anıtı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize dönüş. Akşam yemeği ve gecelememiz Cebu’daki otelimizde. 

4. Gün: CEBU - BOHOL

Otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, Bohol Adası'na gitmek için limana hareket. Limandan bineceğimiz yerel tekne ile Bohol’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek deniz yolculuğumuz sonrası Bohol’e varış. Adaya varışımızla birlikte otelimize transfer. Otele varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve gecelememiz Bohol’deki otelimizde. 

5. Gün: BOHOL

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Bohol'un doğal kırsalına yapacağımız tam günlük Bohol Turu için hareket. Turumuza asırlık Baclayon Kilisesi'ni ziyaret etmeden önce Filipinler ve İspanya arasındaki ilk uluslararası anlaşmayı onurlandırmak için yapılmış bir sanat eseri olan Kan Anlaşması Anıtı’na (Blood Compact Shrine) giderek başlayacağız. Bu ziyaretler sonrası insan yapımı bereketli maun ormanları, Bilar ve Batuan'daki yeşil tarım arazilerinden geçecerek Çikolata Tepelerine doğru yol alacağız. Yol üzerinde Bilar'da çeşitli Filipin kelebek türlerinin sergilendiği bir kelebek çiftliğini ziyaret edeceğiz. Çikolata Tepeleri olarak bilinen harika koni şeklinde, yükseklikleri 40 ile 120 metre arasında değişen 1,260 tepeyi bu tepelerden birinin üzerindeki seyir terasından izleyeceğiz. Daha sonra Nipa Palmiye’leri ile çevrili nehir boyunca yerel yapım bir Katamaranla 50 dakikalık bir nehir gezisi için Loboc'a geri döneceğiz. Barbekü öğle yemeğimizi teknede alacağız. Nehrin kıyılarında sıralanan engebeli tepeleri, zarif hindistancevizi ağaçlarını, Güneydoğu Asya’ya özgü Nipa Palmiye’lerini ve doğanın güzelliğini izlerken, nehir gezisi kesinlikle vücudunuzu ve zihninizi rahatlatacak. Nehir yolculuğundan sonra turumuz Loay'daki arkabahçe endüstrilerini (Nipa dokuma ve bıçak yapımı) görmek için kısa bir mola verecek. Mola sonrası otelimize geri döneceğiz. Akşam yemeği ve gecelememiz Bohol’deki otelimizde.

6. Gün: BOHOL

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, havalimanına transfer. Bilet ve bagaj işlemlerimiz sonrasında yerel havayolu ile yaklaşık 1 saat 20 dakika da Manila’ya uçuş. Manila’ya inişi takiben bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından aracımız ile otelimize transfer. Varışımıza istinaden check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve gecelememiz Manila’daki otelimizde.

7. Gün: MANILA

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında panoramik Manila Şehir Turu için hareket. Turumuz Filipinler'in finans bölgesi Makati Şehri'nin tam kalbinde başlayacak. Başkent Manila'ya giderken Makati'nin koşuşturmacasına bir göz atma imkânı bulacağız. Güzel manzaralı Roxas Bulvarı üzerindeki Rizal Parkı'ndan sonra, antik duvarları, kilise kalıntılarını ve İspanya'nın Conquistadores'dan kalan kalıntılarını görmek için Intramuros'a, "Surlarla Çevrili Şehir"e varacağız. Turumuzda Amerikan Savaş Mezarlığı, Fort Santiago, San Agustin ve Manila Katedrali, zaman izin verirse Roxas Bulvarı boyunca Kültür Merkezi Kompleksi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun sonunda otelimize dönüş. Akşam yemeği ve gecelememiz Manila’daki otelimizde. 

8. Gün: MANILA

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, transfer saatine kadar serbest zaman. Rehberimizin bildireceği transfer saatinde havalimanına doğru hareket ediyoruz. 

9. Gün: MANILA - DOHA - İSTANBUL

Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Qatar Airways’in QR929 sefer sayılı uçuşu ile saat 00.15’te Doha’ya uçuş. Yerel saat ile 05.00’ta Doha’ya inişin ardından uçak değiştirerek QR239 sefer sayılı uçuş ile saat 07.55’te İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 12.25’te İstanbul Havalimanı’na iniş ve turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.

10. Gün:

UÇUŞ DETAYLARI

19 Ocak 2024   Qatar Airways   QR246   IST-DOH     20.15 00.15 (+1)  

20 Ocak 2024   Qatar Airways   QR936   DOH-CEB    03.45 17.55

24 Ocak 2024   Yerel Havayolu  TAG-MNL

27 Ocak 2024   Qatar Airways   QR929   MNL-DOH   00.15 05.00

27 Ocak 2024   Qatar Airways   QR239   DOH-IST      07.55 12.25

11. Gün:

ŞEHİR

OTEL

Cebu (2 Gece)

4* Bluewater Maribago Beach Resort vb.

Bohol (2 Gece)

4* Bohol Beach Club vb.

Manila (2 Gece)

5* City Garden Grand Hotel Makati vb.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Qatar Airways tarifeli seferleri ile IST-DOH-CEB/MNL-DOH-IST parkurunda gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti,
Yerel Havayolu ile TAG-MNL parkurunda tek yön uçak bileti,
Havalimanı vergileri,
İç hat terminal ücreti (5 USD),
Dış hat terminal harcı (14 USD),
Cebu-Bohol feribot ücreti,
Belirtilen veya benzeri otellerde toplam 6 gece konaklama,
Programda belirtilen sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri,
Tüm havalimanı – otel – havalimanı transferleri,
Panoramik Cebu şehir turu,
Öğle yemekli Bohol turu,
Panoramik Manila şehir turu,
Türkçe rehberlik hizmeti,
Seyahat sağlık sigortası güvence paketi.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt dışı çıkış harcı,
Dahil olduğu belirtilmeyen yemekler ve yemeklerdeki içecekler,
Ekstra turlar,
Kişisel harcamalar,
Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilemiş tüm servisler,
Bahşişler.

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  19 Ocak • 23 Şubat • 07 Nisan

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. Çocuk
  19.01.20244* Ve 5* Oteller vb.Son 2 Kişi2.112,00 $2.562,00 $2.112,00 $0 - 2 Yaş 165,00 $
  2 - 12 Yaş 2.062,00 $
  -
  23.02.20244* Ve 5* Oteller vb.Son 2 Kişi2.212,00 $2.662,00 $2.212,00 $0 - 2 Yaş 165,00 $
  2 - 12 Yaş 2.162,00 $
  -
  07.04.20244* Ve 5* Oteller vb.Son 2 Kişi2.112,00 $2.562,00 $2.112,00 $0 - 2 Yaş 165,00 $
  2 - 12 Yaş 2.062,00 $
  -

  Ek Bilgiler

  ADALAR CENNETİ FİLİPİNLER OCAK-ŞUBAT-NİSAN 2024 SKY

  TÜM ŞEHİR TURLARI DAHİL !!!

  Cebu(2) - Bohol(2) – Manila(2)

   

  ÜLKE HAKKINDA:

  FİLİPİNLER

  Filipinler, resmî adıyla Filipinler Cumhuriyeti, Pasifik Okyanusu'nun batısındaki coğrafyada konumlanan bir Güneydoğu Asya devletidir. Ülke irili ufaklı 7.641 adet ada ve adacıktan oluşur. Ancak ülkeyi oluşturan üç ana coğrafi kara parçası vardır. Bunlar Luzon, Visayas ve Mindanao'dur. Ülkenin başkenti Manila iken, en kalabalık şehri Quezon City'tir. Bu iki kent de Büyükşehir Manila yönetimsel birimine bağlıdır.

  Filipinler'in deniz aşırı komşuları kuzeyde Tayvan ve Çin, batıda ise Vietnam'dır. Filipinler'i kuzeyde Luzon Boğazı, batıda ise Güney Çin Denizi çevrelemektedir. Ülkenin güneydoğusunda bulunan Sulu Denizi'nin karşı kıyılarında Borneo adası uzanır. Güneyde ise, Celebes Denizi ülkenin diğer adaları ile Endonezya'yı birbirinden ayırır. Filipinler'in batısında Filipin Denizi ve Palau ada ülkesi bulunur. Filipinler Pasifik Deprem Kuşağı'nda yer alır. Bunun için ülkede deprem sıklığı ve yıkıcılığı fazladır. Ayrıca ekvatora yakın yerleşim konumu, Filipinler'i tayfun felaketine eğilimli hâle getirmektedir. Bununla birlikte, ülke doğal kaynaklar açısından zengindir. Filipinler, dünyadaki biyolojik çeşitliliğin en fazla olduğu ülkelerden biri olup devlet sınırları dünya yüzeyindeki 342.353 km2'lik alanı kaplar, Filipinler dünyanın en büyük yüzölçümüne sahip 64. ülkesidir.

  Ülke yaklaşık 100 milyonluk nüfusuyla, Asya kıtasının en kalabalık 8. ülkesidir. Dünyanın ise en çok nüfus barındıran 13. ülkesidir. Ek olarak 12 milyon Filipinlinin yabancı devletlerde yaşadığı tahmin edilmektedir. Bu yönüyle Filipinliler dünyanın en büyük kopuntularından (diaspora) birini oluşturmaktadır. Filipinler çok kökenli ve mozaik kültürlü bir demografik yapıya sahiptir. Tarih öncesi devirlerde, ülkedeki ilk yerleşimleri Ön Avustralya ırklarından olan Negritoların başlattığı düşünülmektedir. Bu boyun başlattığı göç hareketini, diğer Avustronezyan ırktan olan boylar takip etmiş ve Filipinler Avustronezyan ırk için yeni bir yerleşim alanı olmuştur. Ülke topraklarında tarih boyunca, Çinliler ile Malay, Hint ve İslami kökenli hanedanlıkların egemenlik savaşı hüküm sürmüştür. MS 900-1521 yılları arasında ise Filipinlerde Datu, Rajah, Sultan ve Lakan boylarının kurduğu devletler hüküm sürmüştür.

  Resmi dili: Filipince, İngilizce

  Para birimi: Filipin Pesosu

  İklim: Sıcak ve nemli tropikal iklim

  Priz tipi: A / B / C tipi (adaptör gereklidir)

  NOTLAR:

  Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 30 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur, operasyon departmanı aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

  Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.

  Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.

  Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.

  Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate hatalı hizmetlerinden, Acente’nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler. Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman ya da havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Neo Tur’un yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check-in sitesi var ise, check-in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.

  Neo Tur; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

  3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında aynı odada kalan ve yaş grubuna uyan tek çocuk için geçerlidir. Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

  18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından birisi veya ikiside olmadan tura katıldığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin tüm seyahat süresince kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

  Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Neo Tur sorumlu tutulamaz.

  Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  Tur – Alan – Tur Lideri – Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail olarak yapılacaktır.

  Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

  Bu tur programı için T.C. vatandaşlarına vize uygulaması bulunmamaktadır. Pasaport polisi geçerli vizesi olsa dahi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda tüm mali ve hukuki sorumluluk yolcuya aittir. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.

  Pasaport polisi Türkiye sınır kapılarından çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir. 6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Neo Tur’un yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.

  Programda dahil olarak belirtilen turlara katılmayan misafirlerimiz herhangi bir ücret iadesi alamaz.

  Ekstra turlar minimum 15 kişinin katılması halinde gerçekleştirilecektir. 15 kişi altında sayı olması durumunda fiyat artışı ile ekstra turlar yapılabilir.

  Şehir turu ilk gün rötar vs nedeniyle hava karanlığına denk gelirse farklı günde gerçekleşebilir.

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  TC. vatandaşlarına vize gerekmemektedir.

  Yorumlar

  Yorum Yaz

  ADALAR CENNETİ FİLİPİNLER OCAK-ŞUBAT-NİSAN 2024 SKY HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  E-POSTA LİSTESİ
  E-posta listemize katılın Fırsatlardan ilk siz haberdar olun!