Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
ORTA AVRUPA`DA 5 ÜLKE 2020 NİSAN-ARALIK ARASI(BUD-SXF)
ORTA AVRUPA`DA 5 ÜLKE 2020 NİSAN-ARALIK ARASI(BUD-SXF)
249,00
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
7 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
Oda Ekle
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – BUDAPEŞTE

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali Pegasus Havayolları kontuarında bagaj ve bilet işlemlerinizi tamamlamanızın ardından Pegasus Havayollarının PC 331 sefer sayılı uçuşu ile 11.35’de Budapeşte’ye uçuyoruz (Pasaport kontrol ve bilet/bagaj işlemlerinizi zamanında bitirebilmek için uçuşunuzdan üç saat önce havalimanında hazır bulunmanız önerilir).Rehberinizle buluşma uçuşa bir saat kala uçak kapısında olacaktır. Yerel saat ile 12.40’de Budapeşte’ye varış. varışa istinaden Budapeşte panoramik şehir turu. Tur esnasında; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Opera, Kahramanlar Meydanı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Tuna Nehri tekne gezisi turu’’ (35 Euro). Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.


2. Gün: BUDAPEŞTE

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan ‘’Estergon & Visegrad & Szentendre turu’’ (55 Euro). Turumuz esnasında Estergon Katedrali ve Osmanlı izlerini taşıyan kaleyi görüyoruz, sonrasında termal bir şehir olan Visegrad’ta görkemli av şatosu ve muhteşem doğa manzarasına tanık oluyoruz. Öğle yemeğimiz sonrasında; sanatçılar şehri Szentendere’ye gidiyoruz. Şehir tarihi dokusu ve Tuna Nehri kıyısındaki eşsiz manzarasıyla bizleri bir masalsı bir yolculuğa çıkarıyor.  Fotograf ve hediyelik eşya için serbest zaman sonrasında otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan yemek ve içeceklerin dahil olduğu ‘’Çigan Gecesi turu’’ (55 Euro). Bu turumuzda Macar dansı ve müziğinin keyfini çıkartacak eğlenceli bir akşam geçirebileceksiniz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.


3. Gün: BUDAPEŞTE – BRATİSLAVA – VİYANA

Kahvaltının ardından serbest zaman.Bratislava’ya hareket. Slovakya’nın başkenti ve en büyük şehri olan Bratislava panoramik şehir turumuz esnasında; Bratislava Kalesi, Büyük Meydan, eski Bratislava bölgesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Viyana’ya hareket. Viyana’ya varışımıza istinaden, Viyana panoramik şehir turu. Turumuzda; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Holfburg ve Müzeler bölgesi görülecek yerler arasındadır. Viyana’ya varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Turumuz esnasında; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater, Holfburg ve Müzeler bölgesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Akşam ise dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Grinzing Meyhaneleri turuna (50 Euro) katılabilirler. Bu turumuzda Viyana’nın eğlence merkezi olan Grinzig Tepelerine gidilerek bölgenin en sevilen restoranlarından birinde kemanlar, akordeonlar, Viyana şarkıları eşliğinde unutulmaz saatler geçireceksiniz. Otantik bir Grinzing tavernasında yöresel giysileri ile servis yapan bayanların elinden bir bütün olarak pane edilmiş enfes schnitzellerimizi yerken akordeon ve keman eşliğinde Grinzinger Heurige şarapların ikram edildiği muhteşem bir gece geçireceksiniz.  Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.


4. Gün: VİYANA

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek olan ‘’Mayerling & Schönbrunn Bahçeleri turu ‘’ (45 Euro). “Mayerling Faciası”na konu olan Mayerling av köşkünü panoramik olarak görüyoruz. Sonrasında,ünlü Schöbrunn Sarayı’nın Bahçelerinde gezimizi gerçekleştiriyoruz.. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Viyana Operası (55 Euro) turu. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.


5. Gün: VİYANA - PRAG

Kahvaltının ardından Prag’a hareket. Arzu eden misafirlerimiz ile yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek‘’Cesky Krumlov turu ‘’ (30 Euro). Cesky Krumlov; UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan ve Bohemya’nın incisi olarak adlandırılan , Ortaçağ izlerini taşıyan küçük ve şirin bir kasabadır. Turumuzun ardından Prag’a hareket. Prag’a varışımızı takiben panoramik Prag şehir turu. Şehir turumuzda Küçük Mahalle, Charles IV. Köprüsü, wski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır.Geceleme otelinizde. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Orta Çağ Gecesi yemekli, içecekli, müzikli eğlence turu’’ (70 Euro Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.


6. Gün: PRAG

Kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Karlovy Vary turu’’ (45 Euro). Kaplıca ve festivaller ile ünlü ve aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Karlovy Vary’de keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz. Çek cumhuriyetinin en önemli ve Dünyaca ünlü kaplıcalara sahip turistik şehirlerinden biri olan Karlovy Vary; Mustafa Kemal Atatürk, Karl Marx, Sigmund Freud, Hitler, Beethoven ve Mozart gibi bir çok ünlü ismin uğrak yeri olmuştur. İmparator Karl IV. tarafından kurulan şehrin ismi ‘’Kralın Banyosu’’ anlamına gelmektedir. Tur bitiminde arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Prag Şaheserleri turu’’ (25 Euro) ve Prag Şahaserleri ve Bohemia turumuz için hareket. Doğa ile iç içe olan Petrin Tepesine ulaşımımızı 1891 yılından bugüne hizmet veren fünikülerle sağlıyoruz.1891 yılında Eyfel Kulesi örnek alınarak yapılan Petrin Gözlem Kulesinden,dünyanın en büyük statlarından olan Strahov Stadyumu, 1140 yılında kurulan Strahov Manastırı, eğlenceli Aynalar Labirenti, şehrin güney sınırlarından birini oluşturan Açlık Duvarı, şair Karel Hynench Macha heykeli, aktif olarak kullanılamayan Aziz Michael Kilisesi, 10. yüzyılda başka bir kilisenin üstüne inşa edilen Aziz Laurentius Kilisesi görebileceğiniz yerler arasındadır. Petrin tepesi gezimiz sonrasında masal şehri Prag’da,Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Dünya’nın en büyük kalelerinden ve Guinness Rekorlar Kitabı’na göre dünyanın en büyük antik kalesi olan Prag Kalesi, şehrin göz alıcı sembollerinden biri olanSt.Vitus Katedrali, Prag’ı Bohemia'nın başkenti yapmış Kral IV. Charlesadına yapılmış olan Charles köprüsü , Eski şehir meydanı ve Dünya’nın en eski çalışan saat olma özelliği ile bilinen Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Vltava Tekne turu’’ (25 Euro). Alan Levy’nin‘’Hayatımın mucizesi, her sabaha 21’inci yüzyılın Prag’ında uyanmak’’ dediği Vltava tekne turumuza başlıyoruz. Charles köprüsünden başlayacağımız tekne gezimiz sırasında gotik mimari yapıtların arasından geçerken Orta Çağ’da kısa bir yolculuk yapıyormuş gibi hissedeceksiniz. Akşam dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Çek gecesi turu (50 Euro). Prag`ın sevimli restoranlarından birinde yerel dans gösterileri eşliğinde müzikli eğlence ve akşam yemeği sizi bekliyor. Çek Müziği, Çek folk dansları ve Çek müzik aletlerini yakından tanıma fırsatınızın olacağı yemekli eğlence programında çeşitli animasyonlarla eğlenceli bir gece geçireceksiniz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.


7. Gün: PRAG – DRESDEN – BERLİN

Kahvaltının ardından Dresden’e hareket ediyoruz. Dresden ‘e varışımız akabinde panoramik şehir turumuzu düzenliyoruz. Barok tarzı mimarinin en güzel örneklerini görebileceğimiz Dreseden şehir turumuzun ardından Berlin’e hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden Berlin panoramik şehir turu. Turumuz esnasında; Bradenburg Kapısı, , Checkpoint Charlie, Alexanderplatz, Postdamer Platz, Charlottenburg Sarayı, Berlin Katedrali. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.


8. Gün: BERLİN – İSTANBUL

Kahvaltının ardından odaların boşaltılması ve Berlin havalimanına hareket. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Pegasus Havayolları’nın PC 978 sefer sayılı uçuşu ile saat 16.20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 20.15’te varış ve turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Pegasus Havayolları ile İstanbul(SAW)-Budapeşte(BUD) / Berlin(SXF)-İstanbul(SAW) ekonomi sınıfı uçak bileti,
Programda belirtilen otellerde 7 gece kahvaltı dahil konaklamalar,
Havalimanı vergileri bedeli,
Berlin, Dresden, Bratislava, Viyana, Budapeşte panoramik şehir turları,
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,
Otel vergileri & turist şehir vergileri.

Vize ücreti (150 Euro),
Zorunlu Seyahat sağlık sigortası (15 Euro),
Her türlü otel ekstraları ve kişisel Harcamalar,
Yurtdışı çıkış vergisi,
Müze, ören yerleri ve buna benzer tüm giriş ücretleri,
Programda belirtilen tüm ekstra turlar,
Rehber ve şoför bahşişleri.


FİYATLAR

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
14.12.20203* & 4* Oteller(Şehir Dışı)249,00 €479,00 € -0 - 2 Yaş 150,00 €
3 - 12 Yaş 249,00 €
-

KALKIŞ TARİHLERİ

14 Aralık

KALKIŞ NOKTALARI

Sabiha Gökçen Havalimanı

Extra Turlar

SLAVRUPA

(ALMANYA – ÇEKYA – AVUSTURYA – SLOVAKYA – MACARİSTAN)

BERLİN(1) – DRESDEN - PRAG(2) - VİYANA(2) – BRATİSLAVA - BUDAPEŞTE(2)

Avantajlı ekstra geziler A : 260 Euro yerine 220 EURO !!!

Potsdam(35 Euro)+Cesky Krumlov(30 Euro)+Karlovy Vary (45 Euro)+Tuna Nehri tekne(35 Euro)+Estergon Visegrad & Szentendre(55 Euro)+Mayerling & Schönbrunn Sarayı Bahçeleri(45 Euro)+Prag Şaheserleri(25 Euro)+Vltava Tekne (25 Euro)

 

Avantajlı ekstra geziler B : 490 Euro yerine 450 EURO !!!

Cesky Krumlov(35 Euro)+Karlovy Vary(45 Euro)+Tuna Nehri tekne(35 Euro)+Estergon Visegrad & Szentendre(55 Euro)+Mayerling & Schönbrunn Sarayı Bahçeleri(45 Euro)+Prag Şaheserleri(25 Euro)+Vltava Tekne(25 Euro)+Grinzing Meyhaneleri Turu(50 Euro)+Orta Çağ Gecesi Turu(70 Euro)+Çek Gecesi(50 Euro)+Çigan Gecesi Turu(55 Euro)

 

(Tur esnasında lokal acente yetkilisine ödenir)

(0-2 yaş ücretsiz , 3-10 yaş %50 indirimlidir)

VİZE BİLGİ

T.C. vatandaşları için Schengen vizesi gereklidir

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod