Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

 • TANRILAR ADASI BALİ KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU 2024 SKY
 • TANRILAR ADASI BALİ KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU 2024 SKY
 • TANRILAR ADASI BALİ KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU 2024 SKY
 • TANRILAR ADASI BALİ KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU 2024 SKY
 • TANRILAR ADASI BALİ KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU 2024 SKY
 • TANRILAR ADASI BALİ KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU 2024 SKY
 • TANRILAR ADASI BALİ KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU 2024 SKY
 • TANRILAR ADASI BALİ KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU 2024 SKY
 • TANRILAR ADASI BALİ KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU 2024 SKY
 • TANRILAR ADASI BALİ KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU 2024 SKY
 • TANRILAR ADASI BALİ KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU 2024 SKY
 • TANRILAR ADASI BALİ KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU 2024 SKY
 • TANRILAR ADASI BALİ KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU 2024 SKY
 • TANRILAR ADASI BALİ KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU 2024 SKY
TANRILAR ADASI BALİ KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU 2024 SKY

TANRILAR ADASI BALİ KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU 2024 SKY Hakkında Genel Bilgiler

Türk Hava Yolları

Tur Programı

1. Gün: İSTANBUL

İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 10.50’te bulunma.

2. Gün: SİNGAPUR – DENPASAR - BALİ

Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK066 sefer sayılı uçuşu ile saat 01.50’te Denpasar’a uçuş. Yerel saat ile 19.15’te Denpasar’a iniş. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından havalimanından yerel temsilcimiz (İngilizce) tarafından karşılanarak otele transferimizi gerçekleştirecek aracımızla buluşma. Otelimize varışımızı takiben check-in işlemlerimizi gerçekleştirip odalarımıza yerleşiyoruz. Gecelememiz Bali’deki otelimizde.

3. Gün: BALİ

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Gün boyu otelimizde deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya yerel rehberimiz (İngilizce) tarafından düzenlenecek ekstra Tanah Lot Tağınağı Turuna katılabilirsiniz. Gecelememiz Bali’deki otelimizde.

→ Tanah Lot Tağınağı Turu | 40 EUR Yetişkin - 30 EUR Çocuk (06-11,99 yaş)

Bali Adası önemli tarihi kalıntılarıyla birçok turistin ilgisini çeken turistik adalardan biridir. Buradaki önemli tapınaklardan biri olan Tanah Lot, denizin ortasında tüm görkemiyle sizi karşılıyor. Kayaların üzerinde kurulu bir tapınak olan Tanah Lot, dalgaların çarpması sonucu kayaların hareket etmesiyle her gün farklı bir görüntüye sahip oluyor. Uçsuz bucaksız okyanusla çevrelenmiş, gören herkesi etkisi altına alan mistik havasıyla bu tapınağın gün batımı manzarasının etkisinden kurtulamayacaksınız. Aynı zamanda fotoğraflamak için size muhteşem kareler sunuyor olacak. Buradaki unutulmaz turumuzun ardından otelimize dönüş.

4. Gün: BALİ

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Gün boyu otelimizde deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya yerel rehberimiz (İngilizce) tarafından düzenlenecek ekstra Ubud, Kutsal Maymun Ormanı ve Tegallalang Pirinç Tarlası Turuna katılabilirsiniz. Gecelememiz Bali’deki otelimizde.

→ Ubud, Kutsal Maymun Ormanı ve Tegallalang Pirinç Tarlası Turu | 80 EUR Yetişkin - 40 EUR Çocuk (06-11,99 yaş)

Turumuza adanın en ilgi çekici kasabası olan Ubud ile başlıyoruz. Ubud’da alışveriş caddesi, Sanat pazarı, Pura Taman Saraswati tapınağı görülecek yerler arasındadır. Alışveriş için vereceğimiz serbest zamanın ardından Maymun Ormanı için hareket ediyoruz. Balinese Hinduizmi’nin tapınaklarını göreceğimiz bu kutsal ormanda serbest dolaşan yüzlerce maymunlar ile keyifli zaman geçirdikten sonra turumuzun son durağı olan Tegallalang’a hareket ediyoruz. Yerel halkın kendi imkânlarıyla oluşturduğu bu mükemmel pirinç tarlalarının içerisinde yapacağımız keyifli gezinti sonrasında Bali’nin simgesi haline gelen salıncak fotoğrafı için serbest zaman. Turumuz sonrası otelimize dönüş.

5. Gün: BALİ

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Gün boyu otelimizde deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya yerel rehberimiz (İngilizce) tarafından düzenlenecek ekstra Tegenungan Şelalesi, Besakih Tapınağı ve Çeşme Tapınağı Turuna katılabilirsiniz. Gecelememiz Bali’deki otelimizde.

→ Tegenungan Şelalesi, Besakih Tapınağı ve Çeşme Tapınağı Turu | 80 EUR Yetişkin - 40 EUR Çocuk (06-11,99 yaş)

Turumuzun ilk durağında Tegenungan Şelalesi’ni ziyaret edeceğiz. Adeta bir şelale cenneti olan Bali adasının en güzellerinden bir tanesi olan bu şelalede yapacağımız yürüyüşten sonra serinlemek için serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanın ardından adanın en büyük tapınağı olan Besakih Tapınağı’na yola çıkıyoruz. Yerel halkın motorlarıyla bizi tepeye taşımasıyla Besakih Tapınağı’na giriyoruz. 23 ayrı tapınağın bir araya gelmesiyle oluşan bu tapınak Bali’nin merkez tapınağı olarak bilinmektedir. 2.000 yıllık bu tapınak UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndedir. Tapınak ziyaretimiz sonrasında Bali bir diğer ünlü tapınaklarından bir tanesi olan Çeşme Tapınağı’na yola çıkıyoruz. Suyunun kutsal olduğuna inanılan bu tapınaktan sürekli akan suda ve havuzda yıkanan insanları görünce bizlerde kendimizi içinde bulacağız. Turumuzun ardından otelimize dönüş.

6. Gün: BALİ

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Gün boyu otelimizde deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilir veya yerel rehberimiz (İngilizce) tarafından düzenlenecek ekstra Öğle Yemekli Lembongan Ada Turuna katılabilirsiniz. Gecelememiz Bali’deki otelimizde.

→ Öğle Yemekli Lembongan Ada Turu | 115 EUR Yetişkin - 60 EUR Çocuk (06-11,99 yaş)

Kahvaltı sonrası saat 07.30’ta otelden hareket. Saat 09.00’ta tekne ile açılıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik tekne yolculuğunun ardından 11.00’ta adaya varış. Lembongan Adası Endonezya’nın güneydoğusunda, Nusa Penida bölgesini oluşturan 3 adadan bir tanesidir. Bu turumuz sırasında Bali’nin el değmemiş, en otantik doğal güzelliklerini keşfedecek, Bali’nin insan ruhunu dinlendiren huzur dolu ortamında unutulmaz anlar yaşayacağız. Adaya varışımızın ardından deniz, kum ve güneşin tadını çıkartmak için serbest zaman. Öğle yemeğimizi turumuz esnasında alacağız. Tur sonrası saat 16.00’ta adadan tekne ile hareket ile yaklaşık saat 18.30’ta otelimize dönüş.

7. Gün: BALİ – İSTANBUL

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında check-out işlemlerimizi gerçekleştirip, transfer saatine kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz yerel rehberimiz (İngilizce) tarafından düzenlenecek ekstra Uluwatu Tapınağı ve Dua Adası Sahili Turuna katılabilirler. Yerel temsilcimizin (İngilizce) bildireceği transfer saatinde havalimanına doğru hareket ediyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Türk Hava Yolları’nın TK067 sefer sayılı uçuşu ile saat 21.05’te İstanbul’a uçuş. Gecelememiz uçakta.

→ Uluwatu Tapınağı ve Dua Adası Sahili Turu | 75 EUR Yetişkin - 40 EUR Çocuk (06-11,99 yaş)

Turumuzun ilk durağı olan Uluwatu Tapınağı Bali adasının en güneyindeki burunda bulunmaktadır. Hint Okyanusu’nu 70 metre yükseklikte izleme fırsatı bulacağımız bu tapınakta yine maymunları fotoğraflama fırsatı bulacağız. Muhteşem manzaralar eşliğinde vereceğimiz serbest zamanın ardından turumuzun bitimi öncesinde rahatlamak için Nusa Dua sahiline hareket ediyoruz. Buraya varışımızın ardından deniz girmek ve güneşlenmek için serbest zaman. Turumuz sonrası otelimize dönüş.

8. Gün: İSTANBUL

Yerel saat ile 05.00’ta İstanbul Havalimanı’na iniş ve turumuzun sonu. Bir sonraki keyifli gezimizde buluşmak üzere veda ediyoruz.

 

Uçuş Detayları

18 Haziran 2024     Türk Hava Yolları     TK066     IST-DPS     01.50-19.15

                                       23 Haziran 2024     Türk Hava Yolları     TK067     DPS-IST     21.05-05.00 (+1)

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile IST-DPS-IST parkurunda gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
Belirtilen veya benzeri otelde 5 gece konaklama
Programda belirtilen sabah kahvaltıları
Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
Seyahat Sağlık Sigortası Güvence paketi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurt dışı çıkış harcı
Dahil olduğu belirtilmeyen yemekler ve yemeklerdeki içecekler
Ekstra turlar
Kişisel harcamalar
Seyahat sağlık sigortası
Tur programında dahil olduğu açıkça belirtilmemiş tüm servisler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  18 Haziran

  Fiyatlar

  Tur Fiyatları
  Tarih SeçeneklerMüsaitlikİki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. Çocuk
  18.06.20245* OtelSon 2 Kişi1.642,00 €2.022,00 €1.642,00 €0 - 2 Yaş 215,00 €
  2 - 12 Yaş 1.622,00 €
  -

  Ek Bilgiler

  TANRILAR ADASI BALİ TURU SKY

  KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU

  TÜRK HAVA YOLLARI İLE 5 GECE

   

  NOTLAR:

  ÜLKE HAKKINDA;

  Bali, Endonezya'nın bir eyaletidir ve Küçük Sunda Adaları'nın en batısındadır. Java'nın doğusunda ve Lombok'un batısında yer alan eyalet, Bali adasını ve birkaç küçük açık deniz adasını, özellikle güneydoğudaki Nusa Penida, Nusa Lembongan ve Nusa Ceningan'ı içerir. Eyaletin başkenti Denpasar, Küçük Sunda Adaları'nın en kalabalık şehri ve Doğu Endonezya'nın Makassar'dan sonra ikinci büyük şehridir. Büyük Denpasar'daki yayla kasabası Ubud, Bali'nin kültür merkezi olarak kabul edilir. Eyalet, 1980'lerden bu yana turizmde önemli bir artış gösteren Endonezya'nın ana turizm merkezidir. Turizmle ilgili işler ekonomisinin %80'ini oluşturur.

   

  Resmi dili: Endonezce

  Para birimi: Endonezya rupiahı

  İklim: Ekvatoral iklim

  Priz tipi: C/F tipi (Türkiye ile uyumlu)
   

  ÖNEMLİ NOTLAR:

  Tur programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Paket tur için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, tur kalkışına 30 gün kala iptal edilebilir. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur tarafınıza bildirilecektir.

  Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.

  Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir ve eskisini tamamen geçersiz kılar.

  Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.

  Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate hatalı hizmetlerinden, Acente’nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler. Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman ya da havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Neotur’ın yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. Yolcuların check-in işlemini ve koltuk seçimini ilgili havayolunun sitesinden tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir.

  Neotur; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

  3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 kişilik odalar 1 büyük yatak ve 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında aynı odada kalan ve yaş grubuna uyan tek çocuk için geçerlidir. Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.

  18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından en az birisi olmadan tura katıldığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin tüm seyahat süresince kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

  Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen müze, ören yeri girişlerini içermeyen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir. Bu sayının altında kalınması durumunda fiyat artışı ile ekstra turlar yapılabilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Neotur sorumlu tutulamaz.

  Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

  Tur detayları, havalimanı sorumlusu, tur lideri ve otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce yapılacaktır.

  Pasaport resmi bir belge olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş veya yırtılmış olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

  Bu tur programı için T.C. vatandaşlarına vize uygulaması bulunmamaktadır.

  Türkiye sınır kapılarından çıkış yapılırken, Türk veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan geçerli vizeye sahip pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aranmaktadır. Bu şarta uymayan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir. 6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Neotur’ın yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.

  Programda dahil olarak belirtilen turlara katılmayan misafirlerimiz herhangi bir ücret iadesi alamaz.

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Türk vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır.

  Yorumlar

  Yorum Yaz

  TANRILAR ADASI BALİ KURBAN BAYRAMI ÖZEL TURU 2024 SKY HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  E-POSTA LİSTESİ
  E-posta listemize katılın Fırsatlardan ilk siz haberdar olun!