Tur Arama   Otel Arama
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
444 5 636
Hemen Arayın
Yada Tıklayın
Biz Sizi Arayalım
Bölgesel Arama
   
   
 
KİEV TURU
KİEV TURU
349.00
Konaklama
Oda Kahvaltı
Geceleme
3 Gece
Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kalkış Tarihi Kişi Sayısı 1. Çocuk Yaş 2. Çocuk Yaş  
Oda Ekle
 
TUR PROGRAMI

1. Gün: İSTANBUL – KİEV

İstanbul Havalimanında Dış Hatlar Terminalinde 03.00’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerini ardından Ukrayna Havayollarının PS 710 tarifeli seferi ile saat 06:05’de uçuş Kiev’e uçuş. Yaklaşık 2 saatlik yolculuğumuzun ardından yerel saat ile 08:05’de Kiev’e varış. Gümrük ve pasaport işlemlerimizin ardından bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Kiev şehir turu için şehir merkezine hareket ediyoruz. Şehir turu esnasında; Vladimirskaya Caddesi üzerinde yer alan ve 1867 yılında kurulan  200 yıllık merkez opera ve bale binası, İstanbul’da ki Ayasofya cami örnek alınarak 11 yy.’da inşa edilen Aziz Sofya Katedrali, Konstantinopolis’in ana girişinin kopyası niteliğinde bulunan Altın Kapı kentte farklı mimari tarzların etkisiyle yapılmış yapılar görülecek yerler arasındandır. Dostluk heykelinin bulunduğu Dostluk tepesinden şehir en güzel manzarasını izleme imkanı.  Arnavut kaldırımı sokaklarıyla ünlü kentin en eski ve görkemli yerlerinden olan Andriyivsky yokuşunda sanat galerileri, hediyelik alışveriş dükkanları, cafe ve restaurantların olduğu bu cadde üzerinde gezimizi tamamladıktan sonra Kiev’in ana caddesi olan Khreshchatyk Caddesine geliyoruz. Burada Ukrayna tarihine damgasını vuran birçok protesto gösterisinin gerçekleştirildiği meydanın ortasında Baş melek Mikail’in tasvir edildiği bir heykel ve kentin kurucularına adanmış anıtı görüyoruz. Vereceğimiz serbest zaman sonrası otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Geceleme otelde.


2. Gün: KİEV

Otelde alacağımız sabah kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük  Pecherska - Lavra Manastırı & Mikro Minyatür turuna katılabilirler. (40 Euro) Manastır, eski SSCB içindeki en büyük manastırlardan biridir. Kuruluşu XI yy. ortalarıdır. İki kısımdan oluşan manastırın içinde 18 tane kilise bulunmaktadır. Bu kiliselerin 12 tanesi yerin üzerinde taş yapı, 6 tanesi yerin altındaki mağaralarda bulunmaktadır. Bu mağaralar manastır içinde yaşamış azizlerin gömüldüğü mezarlık olarak kullanılmaktadır. Bu azizler kutsal kişi olarak kabul edilmektedir. Bu yüzden  dünyanın pek çok yerinden Slav Ortodoks Hıristiyanları bu manastırı ziyaret etmektedir ve hacı mertebesine ulaşmaktadır. Manastır’ın içinde bulunan Mikro minyatür müzesi dünyada bir ilktir. Toplu iğne başına yapılmış resimleri ve benzerlerini göreceğimiz müzeden sonra otelimize transfer ve serbest zaman. Geceleme otelde.


3. Gün: KİEV

Otelde alacağımız sabah kahvaltının ardından  serbest zaman.  Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan yarım günlük 2.Dünya Savaşı Müzesi & Anavatan Heykeli Turuna katılabilirler. (30 Euro) Müze, ikinci dünya savaşı zaferi anısına yapılmış olan bir komplekstir. Açık kısım ve kapalı kısım olarak iki kısımdan oluşmaktadır. Açık hava kısmında ölümsüz ateş, ikinci dünya savaşında kullanılan silah envanteri ve vatan ana heykeliyle zafer gününde tören yürüyüşünün yapıldığı toplu bataryalı yürüyüş yolu bulunmaktadır. Kapalı kısım ise ana heykelinin altında bulunan iki katlı müze kısmıdır ve 

burada ikinci dünya savaşına ait belgeler, resimler ve katliamlarda kullanılan araçlar sergilenmektedir (giyotin makinesi, insandan yapılmış sabun, insandan yapılmış eldiven, kemik öğütme makinesi...) II. Dünya Savaşı Müzesinden sonra otelimize transfer. Geceleme otelde.


4. Gün: KİEV – İSTANBUL

Otelde alacağımız sabah kahvaltının ardından rehberin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Ukrayna Havayollarının PS 711 tarifeli seferi ile saat 10:45’de İstanbul’a hareket. Saat 12:50’de  İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Extra Hizmetler

Ukrayna Havayolları ile İstanbul  – Kiev – İstanbul arası uçak bileti,
Havalimanı Vergileri,
Alan – otel – alan transferleri
Seçilecek kategori otelde 3 Gece – 4 Gün Oda – Kahvaltı Konaklama,
Panoramik Kiev Şehir Turu,
Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri, (Kiev Karşılamalı)
Seyahat ,sağlık sigortası

Yurtdışı çıkış harcı: (50 TL)
Covid-19 kapsamlı Seyahat Sağlık Sigortası (Zorunlu) (20 Euro) (Ukrayna Hükümeti Covid-19 salgını sebebiyle ülkeye giriş esnasında Covid-19 kapsayan seyahat sağlık sigortasını zorunlu kılmıştır.)

Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her turlu hizmet,
Ekstra turlar, Müze ve ören yeri girişleri
İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri


FİYATLAR

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
01.07.20213* Reikartz Borisfen Park Hotel Vb.349,00 €449,00 € 349,00 €--
 4* Mercure Cosmopolite Hotel Vb.399,00 €509,00 € 399,00 €--
02.09.20213* Reikartz Borisfen Park Hotel Vb.349,00 €449,00 € 349,00 €--
 4* Mercure Cosmopolite Hotel Vb.399,00 €509,00 € 399,00 €--
07.10.20213* Reikartz Borisfen Park Hotel Vb.349,00 €449,00 € 349,00 €--
 4* Mercure Cosmopolite Hotel Vb.399,00 €509,00 € 399,00 €--
11.11.20213* Reikartz Borisfen Park Hotel Vb.349,00 €449,00 € 349,00 €--
 4* Mercure Cosmopolite Hotel Vb.399,00 €509,00 € 399,00 €--

KALKIŞ TARİHLERİ

01 Temmuz • 02 Eylül • 07 Ekim • 11 Kasım

KALKIŞ NOKTALARI

İstanbul Hava Limanı

Extra Turlar

 • Ukrayna’ya girişte 72 saat içinde yapılmış olan PCR- negatif test sonucunu ibraz etmeleri gerekmektedir. ( İkinci bir açıklamaya kadar)-( Belirtilen test ücretleri misafire aittir.)
 • Türkiye’ye girişte 72 saat içinde yapılmış olan PCR – negatif test sonucunu ibraz etmeleri gerekmektedir. ( 14 Nisan 2021 tarihine kadar) -( Belirtilen test ücretleri müşteriye aittir.)
 • Türkiye’ye girişte uçuş öncesi son 72 saat içerisinde register.health.gov.tr  sitesi üzerinden yayınlanan giriş formunu doldurması gerekmektedir. ( ikinci bir açıklamaya kadar)
 • Ukrayna’ya girişte T.C. vatandaşlarının Covid-19’u kapsayan ve Ukrayna’da geçerli olan Seyahat sigortası yaptırmaları zorunludur. Ülkeye giriş esnasından bu belgeyi ibraz etmeleri gerekmektedir. ( İkinci bir açıklamaya kadar)
 • Ukrayna’da kapalı mekanlarda maske takma zorunluluğu bulunmaktadır. ( ikinci bir açıklamaya kadar)
 • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması  mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz. Kimlik ile ülkeye giriş yapılacaksa, yeni kimlik belgesinin olması gerekmektedir. Eski kimlik ile ülkeye giriş yapılamamaktadır.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
 • Neotur, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.
 • Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
 • Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
 • Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Neotur sorumlu tutulamaz.
 • Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Neotur sorumlu değildir.
 • Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.
 • Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Neotur’un sorumluluğunda değildir.
 • Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

 

 

 • Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.
 • Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler  gerçekleştirilebilir.
 • Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
 • Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Neotur sorumlu tutulamaz.
 • Yol üzerindeki ekstra turlar gruptan en az 10 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Neotur sorumlu tutulamaz.
 • Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
 • Neotur, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
 • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / yeya ilave acılan kapanan ek yataktır.
 • Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz.
 • Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.
 • İptal ve değişiklik durumunda “NEOTUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.

 

VİZE BİLGİ

T.C. Vatandaşlarına vize uygulaması yoktur.

Ad-Soyad
Telefon
E-Posta
Görsel
Sayıyı Yazın
Görsel Kod