BAKÜ TURU HER HAFTA HAREKETLİ Tur Programı

Türk Havayolları / Azerbaycan Havayolları

Kalkış Yerleri: Sabiha Gökçen Havalimanı & İstanbul Atatürk Havalimanı
PROGRAM
1. Gün: İSTANBUL - BAKÜ
Bakü Havalimanı’na gitmek üzere önceden bildirilen  İstanbul’da ki havalimanında buluşma, bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanması ve önceden belirtilen havayollarının tarifeli seferi ile bildirilen saatte Bakü’ye hareket. Bakü’ye varıştan sonra ise rehberimiz ile havaalanında karşılama ve özel aracımız ile kısa bir panoramik şehir turundan sonra otelimize ulaşıyoruz.Check-in işlemlerinin yapılmasından sonra serbest zaman.Geceleme otelimizde.

2. Gün: BAKÜ
Kahvaltımızın sonrasında serbest zaman.Eğer dilerseniz , ekstra olarak düzenlenecek olan Bakü şehir Turu’na katılabilirsiniz.Bakü’nün eski ve yeni güzelliklerini görebileceğimiz bu turda, Şehitlik, Nizami Caddesi, Çeşme Meydanı, Nizami Ganjavi, Rasul Zade Caddesi, Unesco korumasındaki Şirvanshaks Sarayı, Muhammed Camiisi, Market Meydanı, Kervansaray (Bukhara) Multani, Kız Kalesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun sonrasında otele varış.Geceleme otelimizde.

3. Gün: BAKÜ
Kahvaltımız  sonrasında serbest zamanımız var.Arzu ederseniz ekstra düzenlenecek olan Abşeron Yarımadası & Gobustan Turu’na katılabilirsiniz.Azerbaycan’ın en eski zamanı ile günümüzdeki zamanını bir arada görebileceğiniz bu turda , volkanik kayalıkları birçok hastalığa iyi geldiği söylenen çamur banyoları görülecek yerler arasındadır.Bu harika tur sonrası otelimize varıyoruz.Geceleme otelimizde.

4. Gün: BAKÜ - İSTANBUL
Kahvaltımızı aldıktan sonra , öncelikle check-out işlemlerimizi tamamlıyoruz.Bu işlem sonrasında havaalanına transfer oluyoruz.Belirtilen havayollarının tarifeli seferi ile bildirilen saatte İstanbul’a hareket ediyoruz.İstanbul’a varışımızın ardından turumuz bitiyor.

5. Gün:
*** EN AZ 2 KİŞİ İLE KESİN HAREKETLİ OLARAK İSTEĞE BAĞLI YAPILIR *** Konaklama Yapılacak Otel Bilgileri 3* Shafran Hotel vb. - www.safranhotel.az 4* Central Park Hotel vb. - www.centralpark.az 5* Crown Hotel vb. - www.crownhotel.az 5* Golden Coast Hotel vb. - www.goldencoast.az 5* Atropat Hotel vb. - www.atropathotel.az

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. Çocuk
15.11.2018 3* Oteller530.00 USD625.00 USD ---
  4* Oteller540.00 USD645.00 USD ---
  5* Oteller 690.00 USD845.00 USD ---
22.11.2018 3* Oteller530.00 USD625.00 USD ---
  4* Oteller540.00 USD645.00 USD ---
  5* Oteller 690.00 USD845.00 USD ---
29.11.2018 3* Oteller530.00 USD625.00 USD ---
  4* Oteller540.00 USD645.00 USD ---
  5* Oteller 690.00 USD845.00 USD ---
DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler

Tercih edilen kategorideki otellerde 3 gece Oda + Kahvaltı  konaklama,
Türk Havayolları / Azerbaycan Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul - Bakü - İstanbul uçak bileti,
Havaalanı vergileri,
Alan- Otel- Alan transferleri,
Bakü panoramik şehir turu,
Rehberlik hizmetleri (Türkçe),
Zorunlu seyahat güvence paketi,
Seyahat sağlık ve vize sigortası.

En düşük uçak kategorisi baz alınmıştır. Müsaitliğe göre Azerbaycan Havayolları ya da Türk Havayolları ile opere edilebilinir.Türkiye’nin her yerinden bağlantı imkanımız vardır.Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı Çıkış Harcı (15 TL),
Ekstra Turlar.Notlar

*** EN AZ 2 KİŞİ İLE KESİN HAREKETLİ OLARAK İSTEĞE BAĞLI YAPILIR ***

Bakü Şehir Turu

Bakü’nün eski ve yeni güzelliklerini görebileceğimiz bu turda,Şehitlik,Nizami caddesi,Çeşme meydanı ,Nizami Ganjavi ,Rasul Zade caddesi,Unesco korumasındaki Şirvanshaks sarayı, Muhammed camisi,market meydanı,Kervansaray(Bukhara)Multani,Kız kalesi görülecek yerler arasındadır.
Kişi Başı Fiyatı : 60 USD


Abşeron Yarımadası & Gobustan Turu

Azerbaycan’ın en eski zamanı ile günümüzdeki zamanını bir arada görebileceğiniz bu turda aynı zamanda volkanik kayalıklar ve birçok hastalığa iyi geldiği söylenen çamur banyolarıysa görülecek yerler arasındadır ve ziyaretçiler açısından çok büyük ölçüde de  ilgi çekmektedir ve popülerdir.
Kişi Başı Fiyatı : 65 USD

 

 

 


İptal Şartları
Neotur Turistik Yatırımlar San.Tic .Ltd. Şti.Bu çıktı 13.11.2018 05:20 tarihinde verilmiştir. Neotur Turistik Yatırımlar San.Tic .Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.